12-04-2017 08:43
Witam,
pytanie dotyczy jednego z dokumentów do decyzji ostatecznej. Mianowicie zaświadczene z ZUS z 6 miesięcy- dostarczone przez nas w formie papierowej (pięczątki itp). Bank w tej chwili weryfikując nas zażądał dodatkowo raportu subkonta z Platformy Usług Elektornicnzych ZUS pobranego za okres ostatnich 12 miesięcy. Skąd taka procedura i dlaczego nie wystarcza oficjalny dokument z ZUS, wystawiony na wymagany okres 6-miesiący zgodnie z pierwotnymi, oficjalnymi wytycznymi ING?
12-04-2017 10:01
Przez forum nie mamy wglądu do Twoich danych, napisz do nas wiadomość w swojej bankowości internetowej. Wtedy łatwiej nam się będzie do tego odnieść.
Przekazałam Twoją prośbę do jednostki, która zajmuje się zgłoszeniem.
27-12-2025Nie wiem z jakiego systemu operacyjnego korzystasz. W przypadku Androida, na kłopot z wyświetleniem strony logowania, może pomóc wstrzymanie aplikacji w ustawieniach telefonu. A następnie ponowne jej
... 26-12-2025| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 5 | |
| 4 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |