Odpowiedz

Decyzja Ostateczna

Pytanie do osób, które składały wniosek z operatem, a musiały dosłać dodatkowe dokumenty.
Jak długo czekaliście na decyzję ostateczną?
Wiem, że jak już skompletują wszystkie dokumenty to decyzja może trwać 21 dni. Ale czy tak było i u was?


Poproszono nas o dodatkowy dokument dotyczący działki dewelopera. Dosłany był  wczoraj i zastanawiam się, czy będziemy czekać 21 dni czy jednak szybciej się z tym uporają. Jakie macie doświadczenia?

Odpowiedz
0 Lajków
Anita3
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
8
06-11-2020
Wiadomość 1 z 6 (5 818 wyświetleń)

Re.: Decyzja Ostateczna

23. 10.z operatem, dokładnie 21 dni roboczych czekałem na decyzję wstępna, bank poprosił jeden dokument (saldo zadłużenia tej hipoteki) i po 10 dniach roboczych dostałem pozytywna ostateczna (czyli dziś).
Odpowiedz
0 Lajków
johnmakaron
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
33
12
12-11-2020
Wiadomość 2 z 6 (5 782 wyświetleń)

Re.: Decyzja Ostateczna

No ja właśnie zauważyłam, że dzisiaj wszedł etap 5 - mają już wszystko i podejmują decyzję. Ciekawe jak długo to potrwa

Odpowiedz
0 Lajków
Anita3
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
8
06-11-2020
Wiadomość 3 z 6 (5 652 wyświetleń)

Re.: Decyzja Ostateczna

[ Edytowane ]

@Anita3, u mnie po zapytaniu do BIK decyzja przyszła w ten sam dzień, ale wtedy nie było takich kolejek więc zapewne max do piątku bedziesz miała decyzje.

Trzymam kciuki! To już ostatnia prosta.

Odpowiedz
0 Lajków
m365
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
185
84
18-04-2020
Wiadomość 4 z 6 (5 630 wyświetleń)

Re.: Decyzja Ostateczna

Po zapytaniu w BIK mam decyzję w ten sam dzień, choć status nadal na podejmujemy decyzję. 5 dni od dostarczenia ostatniego dokumentu, a w 3 dniu  roboczym od zmiany statusu na podejmujemy decyzję.

Odpowiedz
0 Lajków
dalena
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
45
13
17-11-2020
Wiadomość 5 z 6 (5 560 wyświetleń)

Re.: Decyzja Ostateczna

[ Edytowane ]

@dalena, Gratulacje z okazji otrzymanego kredytu! Myślę, że warto było czekać.

Wrzuć proszę na forum daty zmian statusów, aby inni będą mogli sobie oszacować co ich czeka.

Odpowiedz
0 Lajków
m365
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
185
84
18-04-2020
Wiadomość 6 z 6 (5 509 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy