Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re.: Czasy procesowe dla wniosków składanych bezpośrednio w oddziale.

@czarek1wm4


A skąd wiesz, że bez sprawdzania zdolności kredytowej? Na jakieś podstawie musiała być wydana decyzja negatywna.

Odpowiedz
0 Lajków
aaa12345
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
77
12
12-08-2021
Wiadomość 101 z 106 (4 848 wyświetleń)

Re.: Czasy procesowe dla wniosków składanych bezpośrednio w oddziale.

[ Edytowane ]

Takie dane są zapisane w systemie, nikt nie potrafi wyjaśnić

Odpowiedz
0 Lajków
czarek1wm4
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
15-09-2021
Wiadomość 102 z 106 (4 800 wyświetleń)

Re.: Czasy procesowe dla wniosków składanych bezpośrednio w oddziale.

[ Edytowane ]

@aaa12345

nie trafilas,

ja wniosek skladalem 27.08 i tego samego dnia dostalem decyzje wstepna, rzeczoznawca wyslal 13.09 operat do banku, a 14.09 byla juz decyzja ostateczna, 16.09 podpisanie umowy i zlecenia wyplaty a 17.09 nastapila sama wyplata.. decyzja byla warunkowa wiec wymagala ode mnie przedstawienia pewnych dokumentow, glownie dotyczacych posiadanych juz zobowiazan a mimo to udalo sie zalatwic w expresowym czasie,

terminy o ktorych wspominasz dotycza wnioskow skladanych przez agenta/ posrednika kredytowego - w tym wypadku procesowane sa przez portal do tego przeznaczony natomiast wnioski skladane bezposrednio przez infolinie hipoteczna procesowane sa od razu.

Mysle ze warto by klienci byli tego swiadomi gdyz doradcy czesto nie informuja o tym iz sam fakt skorzystania z ich uslug moze spowodowac wydluzenie procesu kredytowego co dziala na szkode klienta

Odpowiedz
0 Lajków
mciek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
0
31-08-2021
Wiadomość 103 z 106 (4 778 wyświetleń)

Re.: Czasy procesowe dla wniosków składanych bezpośrednio w oddziale.

@aaa12345 decyzja mogla byc wystawiona na podstawie wspolpracy z bankiem (opoznienia w splacie, windykacja, czarna lista) bez analizy kredytowej i zaciagania raportu z bik

Odpowiedz
0 Lajków
mciek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
0
31-08-2021
Wiadomość 104 z 106 (4 776 wyświetleń)

Re.: Czasy procesowe dla wniosków składanych bezpośrednio w oddziale.

Trafiłam, bo wniosek złożyłeś już po "boomie" wniosków, który był w okresie maj-lipiec. Z resztą, czytając inne wątki, posty, można przeczytać,że Ci co składali bezpośrednio w oddziale w wyzej wymienionym czasie też trochę czekali ;-)
Poza tym każdy wniosek jest inny, moja transza byłaby wypłacona za kilka miesięcy, a Twoja, jak sam napisałeś, już została wypłacona Emotikon: Szczęśliwy

W każdym razie gratuluję szybkiego przyznania kredytu :-)
aaa12345
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
77
12
12-08-2021
Wiadomość 105 z 106 (4 775 wyświetleń)

Re.: Czasy procesowe dla wniosków składanych bezpośrednio w oddziale.

@mciek

Nieprawda, z tym co piszesz. Wnioski składane np w czerwcu , też bez udziału pośrednika, przechodziły dłuższą weryfikację, kilkutygodniową niczym nie różniącą się od tych składanych przez pośrednika. Po prostu trafiłeś na okres gdzie już nie ma tylu wniosków o kredyt hipoteczny w ING bo oferta się zmieniła. Z jednej strony można gratulować ale z drugiej strony inna oferta.
brx123
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
7
31-08-2021
Wiadomość 106 z 106 (4 768 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy