Odpowiedz

Czas na wydanie decyzji

Witam, dzisiaj mija 21 dni kalendarzowych od złożenia wniosku o kredyt hipoteczny. Mój wniosek nadal jest na 2 etapie czyli analizujemy dokumenty. Kiedy mogę spodziewać się decyzji ostatecznej ?
Odpowiedz
0 Lajków
Magda2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
29-04-2019
Wiadomość 1 z 5 (5 510 wyświetleń)

Re.: Czas na wydanie decyzji

21 dni jest liczone od momentu kompletu dokumentów w tym wyceny nieruchomości. My długo czekaliśmy na kolejny etap i decyzję wstępną.

Jeśli masz doradce kredytowego to radzę go dopytywać bo nasz średnio się spisał jeśli chodzi o załatwianie sprawy.

Odpowiedz
0 Lajków
Alutka11
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
39
1
09-03-2019
Wiadomość 2 z 5 (5 491 wyświetleń)

Składaliśmy cały komplet dokumentów 8kwietnia razem z operatem.
Odpowiedz
0 Lajków
Magda2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
29-04-2019
Wiadomość 3 z 5 (5 488 wyświetleń)

To musicie się skontaktować chyba z doradcą lub bankiem w tej sprawie może jakichś dokumentów brakuje.

Odpowiedz
0 Lajków
Alutka11
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
39
1
09-03-2019
Wiadomość 4 z 5 (5 470 wyświetleń)

Re: Czas na wydanie decyzji

@Magda2 Jeśli jest to status Analizujemy dokumenty – i to jest ten drugi etap już po wycenie nieruchomości, wówczas na decyzję czeka się aktualnie około tygodnia. Jeśli tak nie jest w Twoim przypadku skontaktuj się z naszą infolinią lub ze swoim doradcą.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
427
93
12-04-2017
Wiadomość 5 z 5 (5 416 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

> To Ty nie rozumiesz, każdy bank wymaga potwierdzenia przelewu

I co z tego? A jeśli każdy bank będzie wysyłać do ciebie kuriera z chorągiewką na której jest logo banku i on od ciebie będzie brał pise

...

25-05-2024
Ujawnienie danych karty wirtualnej

Znajoma osoba najwyraźniej dała się nabrać na jakąś fałszywkę. Wyświetliła jej się oferta Zalando, jakaś okazja, przeniesienie do płatności gdzie wpisała dane karty (wirtualnej). Pierwsza płatność zak

...

25-05-2024
Re.: Cashback BLIKIEM

Zapłacić blikiem mogłeś. Co do cashbacku blikiem - ING stoi w miejscu i nie oferuje tej funkcji.

24-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy