Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Budowa domu na działce powyżej 30 arow

Dzień dobry,
Czy bank w dalszym ciągu nie udziela kredytów hipotecznych na budowę domu na działce rolnej powyżej 30 arów (ale mniejszej niż hektar) - wkładem własnym byłaby działka kupiona za gotówkę oraz oszczędności. Nie mam możliwości zastawienia innej nieruchomości.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
0 Lajków
Ada2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
15-01-2022
Wiadomość 1 z 4 (3 474 wyświetleń)

Re: Budowa domu na działce powyżej 30 arow

[ Edytowane ]

Niestety nadal nie akceptujemy działki rolnej jako zabezpieczenie nieruchomości. W takiej sytuacji będziemy potrzebować wkładu własnego na poziomie 20%

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 4 (3 364 wyświetleń)

Re: Budowa domu na działce powyżej 30 arow

Dziękuję, za odpowiedź.
Rozumiem, że przy wkładzie własnym na poziomie 20% lub więcej, nie ma problemu nawet jak działka ma ponad 3000m^2 ??? Po wprowadzeniu ustawa o kształtowaniu ustroju rolnego, nawet po jej nowelizacji wiele bankow zaprzestało udzielać kredytów na budowę domu na działkach o powierzchni większej niż 0,3ha nawet z wkładem własnym.
Odpowiedz
0 Lajków
Ada2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
15-01-2022
Wiadomość 3 z 4 (3 347 wyświetleń)

Re: Budowa domu na działce powyżej 30 arow

Akceptujemy działki do 10 000 m2 o ile umożliwiają zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i na działce nie jest prowadzona działalność rolnicza.

Więc jeśli posiadasz warunki zabudowy pozwalające na zabudowę albo Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, to możesz się starać o kredyt w naszym banku Emotikon: Szczęśliwy Skontaktuj się z naszymi specjalistami hipotecznymi, pomogą Ci sprawdzić, na postawie dokumentów, które posiadasz czy możemy przyjąć taki wniosek. Nasi doradcy hipoteczni są dostępni pod numerem 32 357 00 57. Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00, a w sobotę od 8:00 do 16:00.

 


 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (3 287 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy