Odpowiedz

Budowa domu kredyt

Witam jesteśmy w trakcie zalatwiania spraw związanych z budową domu , pozwolenie na budowe uda nam sie złozyc pod koniec lutego (info od architekta ) i musimy czekac kolejny miesiąc  na pozwolenie, czy pozwolenie na budowe jest konieczne do wniosku o kredyt czy może to byc jakis inny dokument ??? poniewaz chcielibysmy sobie w tym czasie załatwiac kredyt na budowe poniewaz ta biurokracja trwa juz od poczatku grudnia 2015Emotikon: Smutny

maria25
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
4
18-01-2016
Wiadomość 1 z 7 (5 893 wyświetleń)

Re.: Budowa domu kredyt

[ Edytowane ]

Biurokracja trwa od początku grudnia? Kobieto to dopiero 2 miesiące i już Ci długo? Ja dokumentację załatwiałem 7 mies (WZ musiałem zrobić) i jakoś przeżyłem. Pozwolenie odebrałem w styczniu. 

A co do kredytu to musisz mieć PnB. Inaczej bank nie przyjmie wniosku. Do podpisania umowy musi być prawomocne PnB podbite przez urząd.

 

PS. U mnie samo otrzymanie PnB od momentu złożenia wniosku trwało 3 dni. Jednak reszta trwaaała i trwała Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam

Marek88
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
12
8
04-01-2016
Wiadomość 2 z 7 (5 886 wyświetleń)

Re.: Budowa domu kredyt

A macie w gminie plan zagospodarowania przestrzennego czy zalatwial pan warunki zabudowy ??
Odpowiedz
0 Lajków
maria25
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
4
18-01-2016
Wiadomość 3 z 7 (5 881 wyświetleń)

Re.: Budowa domu kredyt

Nie doczytałam Wz , a my mamy plan i to trwało 1 dzień a cała reszta to jest masakra strasznie sie ociagają
Odpowiedz
0 Lajków
maria25
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
4
18-01-2016
Wiadomość 4 z 7 (5 879 wyświetleń)

Re.: Budowa domu kredyt

WZ u mnie trwały 3 miesiące. Reszta 4 miesiące. Ale nam się nie spieszyło. Tak czy inaczej mieliśmy zacząć budowę wczesną wiosną 2016 i już powoli się przymierzamy i zaczynamy. Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Marek88
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
12
8
04-01-2016
Wiadomość 5 z 7 (5 818 wyświetleń)

Re.: Budowa domu kredyt

No własnie WZ jest problemem. My chcemy postawic stan surowy w tym roku i w przyszłym wykończyc i wejśc, także możemy budowac nawet wrzesień ale wiadomo człowiek sie stresuje Emotikon: Szczęśliwy chciałabym by to juz było za nami
Odpowiedz
0 Lajków
maria25
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
4
18-01-2016
Wiadomość 6 z 7 (5 810 wyświetleń)

Re.: Budowa domu kredyt

@maria25 Do złożenia wniosku o kredyt na budowę domu wymagamy ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę lub zgłoszenie właściwemu organowi z adnotacją o braku sprzeciwu.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 7 z 7 (5 745 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy