25-08-2020 13:27
Witam,
Kredyt hipoteczny na zakup działki został rozpatrzony pozytywnie i decyzja jest juz dostępna, jednak w decyzji jest błąd w dokumentacji - zły numer księgi wieczystej. Dzwoniłem już do banku odesłali mnie do doradcy finansowego. Doradzca wysłał proźbe o poprawe ale nikt nie wie ile to potrwa. Mamy doslownie trzy dni przed upływem terminu. Czy mógłbym dostac informację jak sprawdzić ile potrwa taka zmiana ? Czu można ją przyspieszyć?
Pozdrawiam,
Wojtek
26-08-2020 13:25
W tej sprawie zapraszam Cię do kontaktu ze specjalistą, który rejestrował Twój wniosek o kredyt. Tutaj nie mamy do niego wglądu
Dziękujemy za wszystkie informacje. Przekazaliśmy je do odpowiedniego zespołu.
09-07-2026Aplikacja na iPadzie przy próbie aktywacji wymaga loginu a następnie PESELU. Po wpisaniu tego drugiego bez żadnego komunikatu crashuje. iPad 11, aktualny iOS, różne sieci WiFi. Znany błąd?
08-07-2026Dodam również, że czasami płatność zbliżeniowa BLIK w ogóle nie jest możliwa u mnie. Wydaje mi się, że zależne jest to od terminala obsługującego płatność. Przykładowo płacąc w Biedronce po przyłożeni
... 09-07-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |