10-10-2019 12:42
Witam serdecznie, czy istnieje jakiś sposób na zautomatyzowanie nadpłacania kredytu hipotecznego? Np. ustawienie jakiegoś polecenia przelewu lub innej opcji, która cyklicznie będzie wpłacać jakąś kwotę na poczet spłaty kredytu? Teraz robię to ręcznie ale automat byłby bardzo wygodny.
11-10-2019 12:17 | Edytowano: 11-10-2019 12:18
Dziękuję za sugestię, przekazałam ją do odpowiedniego zespołu
Obecnie nie mamy rozwiązania o które pytasz.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |