Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Automatyczne nadpłacanie kredytu - jak?

Witam serdecznie, czy istnieje jakiś sposób na zautomatyzowanie nadpłacania kredytu hipotecznego? Np. ustawienie jakiegoś polecenia przelewu lub innej opcji, która cyklicznie będzie wpłacać jakąś kwotę na poczet spłaty kredytu? Teraz robię to ręcznie ale automat byłby bardzo wygodny.

Odpowiedz
0 Lajków
BobbyBean
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
0
03-09-2018
Wiadomość 1 z 2 (3 541 wyświetleń)

Re: Automatyczne nadpłacanie kredytu - jak?

[ Edytowane ]

Dziękuję za sugestię, przekazałam ją do odpowiedniego zespołu Emotikon: Szczęśliwy Obecnie nie mamy rozwiązania o które pytasz. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 455 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Likwidacja IKZE przed upływem 14 dni od otwarcia

Czy w przypadku IKZE ma zastosowanie zasada obowiązująca przy umowach zawieranych na odległość, tj. możliwość odstąpienia przed upływem 14 dni od zawarcia bez ponoszenia kosztów? Otworzyłem IKZE oszcz

...

13-01-2026
Re: Stałe oprocentowanie - negocjacje

Dzięki za odpowiedź. Zatem mam rozumieć że można to załatwić na chacie? Wcale nie muszę iść do oddziału o tym rozmawiać?

12-01-2026
Re: Konto dla spółki z o.o. Promocja na start

W takim razie po co jest to forum skoro odsyłacie na infolinię?

12-01-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy