Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Aneks o skrócenie okresu kredytowania

Hej,

Próbuję znaleźć informację, w jakim czasie od podpisania w oddziale aneksu skracającego okres kredytowania zobaczę faktyczną zmianę w okresie kredytowania w aplikacji. Nie dopytałam podczas wizyty w banku, czy jest jakiś czas, który bank ma na to, żeby wprowadzić tę zmianę do systemu. Pomożecie? 🙂
Odpowiedz
0 Lajków
towera
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
27-06-2022
Wiadomość 1 z 2 (566 wyświetleń)

Re: Aneks o skrócenie okresu kredytowania

Z uwagi na dużą ilość takich wniosków, czas ich wprowadzenia do bankowości może obecnie potrwać nawet do kilku tygodni. Jednak oprocentowanie kredytu skorygujemy z datą od podpisania aneksu. Jeśli w tym czasie pobierzemy ratę kredytu, to skorygujemy również tą pobraną ratę.  

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
475
108
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (445 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe gdy jeden z współkredytobiorców już z nich korzysta

Cześć,

czy mogę skorzystać z wakacji kredytowych w przypadku gdy jeden z współkredytobiorców skorzystał już z wakacji kredytowych w innym banku dla kredytu hipotecznego zaspokającego jego własne potrze

...

17-08-2022
Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Jest jeszcze opcja wyslania wlasnego wniosku elektronicznie poprzez aplikacje jako zalaczony dokument, skoro placowka odmawia przyjecia wniosku pisemnego, co jest samo w sobie karygodne.

17-08-2022
Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Problem jest taki, że placówka odmawia przyjęcia wniosku. Też zastanawiam się na jakiej podstawie (bo upierali się że przy składaniu wniosku wielokrotnego, jest możliwość złożenia tylko jednego takieg

...

17-08-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy