Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Aneks o skrócenie okresu kredytowania

Hej,

Próbuję znaleźć informację, w jakim czasie od podpisania w oddziale aneksu skracającego okres kredytowania zobaczę faktyczną zmianę w okresie kredytowania w aplikacji. Nie dopytałam podczas wizyty w banku, czy jest jakiś czas, który bank ma na to, żeby wprowadzić tę zmianę do systemu. Pomożecie? 🙂
Odpowiedz
0 Lajków
towera
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
27-06-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 336 wyświetleń)

Re: Aneks o skrócenie okresu kredytowania

Z uwagi na dużą ilość takich wniosków, czas ich wprowadzenia do bankowości może obecnie potrwać nawet do kilku tygodni. Jednak oprocentowanie kredytu skorygujemy z datą od podpisania aneksu. Jeśli w tym czasie pobierzemy ratę kredytu, to skorygujemy również tą pobraną ratę.  

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 215 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
ING pozew cywilny

Witam
Chce pozwać cywilnie ING o bezpodstawne przetwarzanie danych w BIK, konkretnie zapytań, które nie zakończyły się udzieleniem kredytu. Mam już kilka pism przygotowanych przez adwokata, mam dowody ...

24-02-2024
Re: Re.: Wplatomat zatrzymał pieniądze bez księgowania na koncie

Dziękujemy za informację. Przepraszamy za kłopot i  mamy nadzieję, że specjaliści szybko zakończą Twoje zgłoszenie. Tutaj niestety nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym.

23-02-2024
Re: Zapytania kredytowe

Już tyle razy zgłaszałem i nic załączyłem wyroki sądów, pisma z innych banków które usunęły wpisy i nic . Wy robicie problem, a może w łapę chcecie żeby to pokasowac ?

23-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy