Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

vanio

bardzo dziękuję za tą stronkę . Uzupełniam i wyszło mi

Liczba dostępnych ofert: 36

Koszty początkowe: 385 - 7320 zł

Miesięcznie: 787 - 1200 zł

Min.koszt kredytu: 28 203 zł

Max. zdolność: 195 789 zł

W ING starałam się o kwotę 120 tys. Tutaj wyszło nam zdolność 195 tys. No ale to tak na marginesie. Chyba skorzystam z Twojej rady i samodzielnie udam się do któregoś z tych nami i złożę wniosek o kredyt. Może się uda. 😒
Odpowiedz
0 Lajków
Jola2101
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
4
27-03-2020
Wiadomość 31 z 42 (5 247 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

[ Edytowane ]

Musisz kliknąć jakiś guzik, żeby zobaczyć oferty poszczególnych banków. To narzędzie nie liczy dla ING, tylko dla wiekszości instytucji w Polsce, a "max zdolność kredytowa" która wkleiłaś, może być dla jkeigoś innego banku oprocentowaniu 20% Emotikon: Szczęśliwy.

 

Ogólnie musi Ci sie pokazać porównanie ofert widoczne jak tutaj:

vanion
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
31
4
01-04-2020
Wiadomość 32 z 42 (5 243 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

Hej BNP 3 Tygodnie, Santander 1 Tydzien, PKO 2 Tygodnie. 

 

Jednak poza ING tak naprawde powaznie mysle o BNP ze wzgledu na warunki. 

 

Z Santanderem mogla to byc szybka pilka poniewaz mialem u nich kredyt ktory splacilem przy sprzedazy obecnego mieszkania. 

KrzysiekM
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
26-04-2020
Wiadomość 33 z 42 (5 223 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

vasnio

Taka porównywarka mi się właśnie pokazała.
Odpowiedz
0 Lajków
Jola2101
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
4
27-03-2020
Wiadomość 34 z 42 (5 210 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

KrzysiekM

Bardzo dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
0 Lajków
Jola2101
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
4
27-03-2020
Wiadomość 35 z 42 (5 209 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

Nadal nie mamy odpowiedzi z banku! Za moment kończy nam się aneks o przedłużenie czasu trwania umowy wstepnej. Co robić? 

Nie można się w żaden sposób skontaktować z bankiem. Doradca tez nie ma informacji co dalej? 

Ile trwa- wycena nieruchomości, podejmowanie decyzji i decyzja? Ktoś mógłby mi udzielić tej odpowiedzi?

Odpowiedz
0 Lajków
trzaskowskapau
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
14-04-2020
Wiadomość 36 z 42 (4 921 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

Niestety ale radzę zmienić bank. Nie traktują swoich klientów poważnie i wprowadzają w błąd. Też czekaliśmy ponad miesiąc tylko po to, żeby dowiedzieć się że bank nie przyzna nam kredytu. Mimo złożenia wniosku w marcu i zapewnień, że nas nowe kryteria i obostrzenia nie będą obowiązywać, zmienili zdanie. Chodzi oczywiście o nieuznanie dochodów z JDG.

Odpowiedz
0 Lajków
Lilieczka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
22-04-2020
Wiadomość 37 z 42 (4 905 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

@trzaskowskapau

 

W przypadku własnego operatu u mnie status 4 " Wyceniamy nieruchomość" utrzymywał się od 23.04. - 27.04.

Od 27.04 -04.05 była podejmowana decyzja

04.05 - została wydane decyzja ostateczna.

Odpowiedz
0 Lajków
Agnieszka94
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
26
4
14-04-2020
Wiadomość 38 z 42 (4 865 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

Dodam, że po otrzymaniu decyzji ostatecznej czar pryska bo w obecnej sytuacji pandemii czas oczekiwania na podpisanie umowy kredytowej w banku to minimum 2 tygodnie...

Odpowiedz
0 Lajków
Agnieszka94
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
26
4
14-04-2020
Wiadomość 39 z 42 (4 813 wyświetleń)

Re.: Analiza od lutego - brak informacji - oczekiwanie na decyzję kredyt hipoteczny

Da się załatwić wizytę wcześniej. My dostaliśmy decyzję ostateczną 15 kwietnia, a na 20 już mieliśmy wizytę w banku.

Szybki termin załatwiła nasza doradczyni.

Odpowiedz
0 Lajków
crookass
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
15-04-2020
Wiadomość 40 z 42 (4 786 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy