Odpowiedz

Upoważnienie do wypłaty

Witam. sytuacja dość nietypowa, babcia przed śmiercią uposażyła mnie do konta bodajże inwestycyjnego, na który co miesiąc po otrzymaniu emerytury, przelewało się 50zł, jestem aktualnie za granicą i najbliższy zjazd planuje na przyszły rok. Czy mogę wysłać Tacie upoważnienie z moim danymi aby wypłacił te Pieniążki?
Odpowiedz
0 Lajków
longiNL
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
10-07-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 698 wyświetleń)

Re: Upoważnienie do wypłaty

[ Edytowane ]

Bardzo mi przykro z powodu śmierci Twojej babci. W przypadku osób uposażonych wszelkie kwestie po śmierci właściciela można zrealizować bezpośrednio w oddziale banku. Tata na podstawie zwykłego upoważnienia z danymi nie będzie mógł wypłacić pieniędzy. Można ewentualnie spróbować to zrobić za pomocą pełnomocnictwa notarialnego. Dobrze, żeby wówczas dokładnie było napisane do jakiego produktu jest to upoważnienie. Wówczas podczas wizyty taty w oddziale zweryfikujemy czy na tej podstawie będzie to ostatecznie możliwe

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (2 662 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy