Konta oszczędnościowe

Odpowiedz

Ukrycie celów oszczędnościowych w ramach udostępnionego OKO

Czy istnieje możliwość, aby w ramach mojego OKO, które udostępniam małżonce (pełnomocnictwo), ukryć dla niej wyświetlanie celów oszczędnościowych oraz kwot na tychże celach? Aby była dla niej widoczna goła kwota na samym OKO bez uwzględnienia celów? Jest to o tyle problematyczne, że wydaje jej się, że ma na OKO więcej niż jest w rzeczywistości wolne 🙂 (cele są nietykalne, a reszta w razie potrzeby do wypłaty). Będę zobowiązany za podpowiedź jak tego dokonać.
Odpowiedz
0 Lajków
Toldo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
06-06-2019
Wiadomość 1 z 2 (6 096 wyświetleń)

Re: Ukrycie celów oszczędnościowych w ramach udostępnionego OKO

Niestety, ale nie udostępniamy takiej możliwości Emotikon: Smutny 
Możesz z poziomu swojej bankowości internetowej otworzyć drugie, własne konto oszczędnościowe i na nim ustawić cele oszczędnościowe.
Za jego prowadzenie nie pobierzemy opłaty. 
 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (6 068 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy