Konta oszczędnościowe

Odpowiedz

Lokata z funduszem - brak środków na funduszu.

Witam, ja z pytaniem:

3 dni temu założyłem lokatę z funduszem, z pomocą ankiety wybrałem fundusz "Goldman Sachs Obligacji Plus P", wpłaciłem łącznie 10 tysięcy z czego 3 poszło na lokatę terminową 3 miesiące, a 7 powinno pójść na fundusz. Minęły już 3 dni i w oszczędnościach pojawiła się lokata na której są te 3 tysiące natomiast gdy wchodzę w "fundusze" i klikam w fundusz który wybrałem "Goldman Sachs Obligacji Plus P" to pokazuje na nim wartość 0,00 PLN, po wejściu w historie pisze "Nie znaleziono zleceń/transakcji dla wybranych kryteriów" a te 7 tysięcy odjęło i zniknęły z konta bankowego, czy to jakiś błąd czy trzeba poczekać jakiś czas żeby pieniądze pojawiły się na funduszu?

Odpowiedz
0 Lajków
Aragnis
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
23-11-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 970 wyświetleń)

Re: Lokata z funduszem - brak środków na funduszu.

Faktycznie tak jest, że pieniądze na funduszu nie są od razu widoczne. Lokata zakłada się automatycznie, natomiast część funduszowa jest przekazywana na wybrany przez klienta fundusz i taka dyspozycja jest realizowana od 4 do 7 dni roboczych. Jeżeli nie minęło jeszcze te minimum 4 dni, to nie widać tych pieniędzy na funduszu, ponieważ trwa wycena jednostek uczestnictwa przez Towarzystwo Funduszy. Po wycenie zaksięgują pieniądze na funduszu.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
427
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 846 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Rata do dochodu a gospodarstwo domowe

Hej, mam kredyt hipoteczny i problem z obliczeniem rdD. Kredyt wziąłem wraz z narzeczoną i nie wiem czy wg banku/ustawodawcy jesteśmy jednym gospodarstwem domowym czy dwoma. Czy mam dodać nasze dochod

...

20-05-2024
Re: Rata kredytu

Tutaj nie mamy dostępu do Twojego kredytu, żeby móc to wyjaśnić. Prosimy skontaktuj się z nami przez kanały szyfrowane. Nasi specjaliści hipoteczni są dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:

...

20-05-2024
Decyzja a umowa przedwstepna

Witam,

Czy bank bierze pod uwage terminy zawarte w umowie przedwstepnej kupna mieszkania z rynku wtornego?

Wniosek zostal zlozony 2.05 i trafil do analizy 10.05 po czym 13.05 okazalo sie ze brakuje jedn

...

20-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy