Konta oszczędnościowe

Odpowiedz

Lokata z funduszem - brak środków na funduszu.

Witam, ja z pytaniem:

3 dni temu założyłem lokatę z funduszem, z pomocą ankiety wybrałem fundusz "Goldman Sachs Obligacji Plus P", wpłaciłem łącznie 10 tysięcy z czego 3 poszło na lokatę terminową 3 miesiące, a 7 powinno pójść na fundusz. Minęły już 3 dni i w oszczędnościach pojawiła się lokata na której są te 3 tysiące natomiast gdy wchodzę w "fundusze" i klikam w fundusz który wybrałem "Goldman Sachs Obligacji Plus P" to pokazuje na nim wartość 0,00 PLN, po wejściu w historie pisze "Nie znaleziono zleceń/transakcji dla wybranych kryteriów" a te 7 tysięcy odjęło i zniknęły z konta bankowego, czy to jakiś błąd czy trzeba poczekać jakiś czas żeby pieniądze pojawiły się na funduszu?

Odpowiedz
0 Lajków
Aragnis
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
23-11-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 838 wyświetleń)

Re: Lokata z funduszem - brak środków na funduszu.

Faktycznie tak jest, że pieniądze na funduszu nie są od razu widoczne. Lokata zakłada się automatycznie, natomiast część funduszowa jest przekazywana na wybrany przez klienta fundusz i taka dyspozycja jest realizowana od 4 do 7 dni roboczych. Jeżeli nie minęło jeszcze te minimum 4 dni, to nie widać tych pieniędzy na funduszu, ponieważ trwa wycena jednostek uczestnictwa przez Towarzystwo Funduszy. Po wycenie zaksięgują pieniądze na funduszu.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
427
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 714 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Przejecie konta POMOCY!!!

Stało się to przed chwilą!!!!

 

29-04-2024
Przejecie konta POMOCY!!!

Witam pilnie potrzebuje pomocy poniedziałek ktoś włamał się na moje konto zmienił nr.tel i hasło do logowania proszę pilnie o pomoc!!

29-04-2024
Analiza wniosku

Wniosek złożony 9.02, dziś na drugim punkcie..analiza dokumentów, dosyłane ponownie zaświadczenia , zaraz minie 3 mce..Jestem załamana, bo umowa kupna nieruchomości już mi sie zakończyła 15 kwietnia. ...

28-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy