Odpowiedz

OKO walutowe EUR - wypłata z konta

Dzień dobry,

czy posiadając konto OKO walutowe EUR, ale nie mając Konta osobistego walutowego można wypłacić euro w bankomacie ING lub kasie bez prowizji?

Czy można podłączyć Kartę Visa wydaną do konta złotówkowego pod konto OKO walutowe i wypłacać w bankomacie?

Odpowiedz
0 Lajków
Raczek87
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
0
09-07-2016
Wiadomość 1 z 3 (3 444 wyświetleń)

Re.: OKO walutowe EUR - wypłata z konta

 
Odpowiedz
0 Lajków
Raczek87
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
0
09-07-2016
Wiadomość 2 z 3 (3 439 wyświetleń)

Re: Re.: OKO walutowe EUR - wypłata z konta

Dla konta OKO w walucie wpłaty możesz dokonać tylko w punkcie obsługi gotówkowej. Każda taka wpłata kosztuje 10 zł, niezależnie od wpłacanej kwoty. Do konta OKO nie da się podpiąć karty. Możesz założyć bezpłatne konto indywidualne w euro i ten rachunek podpiąć pod kartę. Natomiast nie mamy wpłatomatów w walucie. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
247
47
11-02-2020
Wiadomość 3 z 3 (3 355 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Aktualny Czas wydania decyzji

Moj wniosek złożony 25 lipca i dalej na pkt 2. Juz raz chcieli papiery ktore i tak mają. Tragedia 

01-09-2024
Re: BLIK a bankomaty

No właśnie czytałem, że PEKAO ma jakieś systemy archaiczne. Ale ludzie i tak chwalą.

PKO BP przynajmniej ma nowy system (kilka lat temu stworzony) i dla tych co nie wiedzą, BLIK powstał w oparciu o sys

...

31-08-2024
Re: BLIK a bankomaty

Ja ofertę Pekao znam, korzystałem z konta u nich. Problem w tym, że oferta to nie wszystko. A Pekao technologicznie i w przypadku podejścia do klienta leży i kwiczy.

To bank z procedurami z przed 20-30

...

31-08-2024