20-08-2023 14:11
Dzień dobry,
czy posiadając konto OKO walutowe EUR, ale nie mając Konta osobistego walutowego można wypłacić euro w bankomacie ING lub kasie bez prowizji?
Czy można podłączyć Kartę Visa wydaną do konta złotówkowego pod konto OKO walutowe i wypłacać w bankomacie?
20-08-2023 14:12
21-08-2023 14:35
Dla konta OKO w walucie wpłaty możesz dokonać tylko w punkcie obsługi gotówkowej. Każda taka wpłata kosztuje 10 zł, niezależnie od wpłacanej kwoty. Do konta OKO nie da się podpiąć karty. Możesz założyć bezpłatne konto indywidualne w euro i ten rachunek podpiąć pod kartę. Natomiast nie mamy wpłatomatów w walucie.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |