Odpowiedz

Jakie OKO

Chciałbym otworzyć OKO, na czas nieokreślony, tak abym mógł sam miesięcznie decydować jaką kwotę wpłacę: raz 300zł, raz 1500zł. nie mam zmaiaru nic wypłacać z niego do momentu wypłacenia całości na koniec. Czyli interesuje mnie koszt prowadzenia.

Z tego co widzę wpłaty online kosztują 0 zł i prowadzenie też.

Kwestia wyboru, w zależności od oprocentowania, kwota która finalnie będzie na OKO będzie raczej rzędu kilunastu tysięcy, może kilkudziesięciu.

Generalnie nie jestem nastawiony na zysk z tytułu odkładania, tylko żeby po domu mi sie kasa nie walała, żeby była bezpieczniejsza.

Czy ktoś coś może doradzić?

Odpowiedz
0 Lajków
saint_kg
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
17-04-2017
Wiadomość 1 z 3 (12 876 wyświetleń)

Re.: Jakie OKO

Jeżeli planujesz wpłacać gotówkę na konto co jakiś czas to proponujemy Otwarte Konto Oszczędnościowe. Przelewy między Twoimi kontami osobistymi w bankowości internetowej są bezpłatne. Nie pobieramy też opłaty za prowadzenie tego konta.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
809
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (12 809 wyświetleń)

Re.: Jakie OKO

Darmowe przelewy bez limitu oraz prowadzenie konta to duży plus.

Ponadto świetna opcja szybkich przelewów z oszczędnościowego na podstawowe w aplikacji mobilnej.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (12 717 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania Emotikon: Smutny(((

19-06-2026
Re: Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie. 

16-06-2026
Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Witajcie.
Mam od jakiegoś czasu problem przy każdej próbie płatności zbliżeniowo blikiem. Mianowicie, przy próbie zapłacenia smartfonem zawsze najpierw odblokowuję ekran odciskiem palca (taki jest wymó...

16-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy