Odpowiedz
Highlighted

Jakie OKO

Chciałbym otworzyć OKO, na czas nieokreślony, tak abym mógł sam miesięcznie decydować jaką kwotę wpłacę: raz 300zł, raz 1500zł. nie mam zmaiaru nic wypłacać z niego do momentu wypłacenia całości na koniec. Czyli interesuje mnie koszt prowadzenia.

Z tego co widzę wpłaty online kosztują 0 zł i prowadzenie też.

Kwestia wyboru, w zależności od oprocentowania, kwota która finalnie będzie na OKO będzie raczej rzędu kilunastu tysięcy, może kilkudziesięciu.

Generalnie nie jestem nastawiony na zysk z tytułu odkładania, tylko żeby po domu mi sie kasa nie walała, żeby była bezpieczniejsza.

Czy ktoś coś może doradzić?

Odpowiedz
0 Lajków
saint_kg
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
17-04-2017
Wiadomość 1 z 3 (9 453 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Jakie OKO

Jeżeli planujesz wpłacać gotówkę na konto co jakiś czas to proponujemy Otwarte Konto Oszczędnościowe. Przelewy między Twoimi kontami osobistymi w bankowości internetowej są bezpłatne. Nie pobieramy też opłaty za prowadzenie tego konta.

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
593
147
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (9 386 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Jakie OKO

Darmowe przelewy bez limitu oraz prowadzenie konta to duży plus.

Ponadto świetna opcja szybkich przelewów z oszczędnościowego na podstawowe w aplikacji mobilnej.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (9 294 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: konto

Witam

Od kilku dni nie mogę się zalogować za pomocą aplikacji mobilnej. Po wpisaniu kodu pin, pojawia się znane "kółeczko", które po jakieś minucie wyrzuca kod błędu "Nie udało się pobrać danych WRP000...

10-08-2020
Wciągnięte pieniędze przez wpłatomat

Witam, dziś wpłacając pieniądze w jednym z oddziałów w Gliwicach wpłatomat w trakcie transakcji dostał jakiejś awarii, pieniądze wciągnął nie zaksięgował tylko oddał kartę, zgłosiłam to na infolinie, ...

10-08-2020
Re: Automatyczne potwierdzenie przelewów

Cos nowego w tym temacie? 

10-08-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy