Odpowiedz

IKZE - wypłata transferowa

Witam,

Czy transfer środków z IKZE do innej instytucji finansowej jest darmowy, czy pobierana jest np. prowizja?

Pozdrawiam,

Rafał.

Odpowiedz
0 Lajków
raitodota
Nowy w branży
Nowy w branży icon
2
0
21-09-2018
Wiadomość 1 z 2 (175 wyświetleń)

Re: IKZE - wypłata transferowa

Jeśli przeniesienie (wypłata transferowa) będzie miało miejsce  przed upływem 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy rachunku IKZE w naszym banku, zapłacisz 1 % od kwoty środków transferowanych do innej instytucji finansowej; opłata może wynieść min. 100 zł, maks. 300 zł.

Aby dokonać wypłaty transferowej otwórz IKZE w innej instytucji finansowej, następnie dostarcz do naszego oddziału potwierdzenie otwarcia IKZE i złóż wniosek o dokonanie wypłaty transferowej.
Zachęcamy Cię do przemyślenia decyzji o przeniesieniu IKZE. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Moderator
Moderator icon
516
132
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (120 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING żąda bez jakiegokolwiek powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

Art. 34. 4. Instytucje obowiązane na potrzeby stosowania środków bezpieczeństwa finansowego mogą przetwarzać informacje zawarte w dokumentach    tożsamości klienta i osoby upoważnionej do działania w

...

27-02-2021
Re.: Zmiana numeru telefonu

Nie moge zmienic gdyz wysylaja mi kod na numer telefonu stary ktorego nie mam wiec na cholere mi ten kod aktywacyjny?????

27-02-2021
Re: Re.: Źle rozliczona reklamacja

Prosimy, podaj nam numer Twojego zgłoszenia. Przekażemy go do odpowiedniego zespołu, który zajmuje się Twoją reklamacją. 

27-02-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy