31-05-2018 15:15
Dlaczego jesli miesiąc ma 31 dnia odsetki są dopisywane i rozliczane 30 dnia a nie 31 dnia miesiąca ? Nikt mi na to pytanie nie jest w stanie odpowiedzieć???Gdzie są odsetki za 31 dzień miesiąca?
01-06-2018 09:56
Odsetki od środków zgromadzonych na rachunkach oszczędnościowych naliczamy za okres od daty poprzedniej kapitalizacji odsetek do dnia poprzedzającego kolejną kapitalizację i dopisujemy do salda na koniec każdego miesiąca, w którym nastąpiła kapitalizacja.
Oznacza to, że księgowanie nastąpiło w ostatnim dniu roboczym danego miesiąca. Oprocentowanie za 31.05.18 r. dopiszemy do konta wraz z oprocentowaniem za czerwiec.
Informacje w tym temacie znajdziesz w naszym Regulaminie i Komunikacie.
01-06-2018 22:48
Pani xxxxxx
odsetki na Pani koncie oszczędnościowym naliczyliśmy prawidłowo. W przypadku, kiedy ostatni dzień miesiąca jest dniem wolnym (niedziela lub święto), odsetki wypłacamy w dniu poprzedzającym za cały miesiąc. W potwierdzeniu transakcji znajdzie Pani informację Data transakcji: 31.05.2018 r.
Z pozdrowieniami
Jolanta xxxxxxx
Dwa jakze rózne tłumaczenia.
02-06-2018 22:02
Nie do końca się zrozumieliśmy Wyjaśniamy 31.05.2018 był dniem wolnym, zatem nawet jeśli w tym dniu wpłaciłabyś pieniądze zaksięgowalibyśmy je 1.06.2018. W związku z tym odsetki za zgromadzone oszczędności wypłaciliśmy Ci w poprzednim dniu - za cały miesiąc.
W tej sprawie skontaktuj się z naszymi specjalistami hipotecznymi odpowiedzialnymi za ofertę. Rozmowę umówisz tutaj: https://www.ing.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/kredyt-hipoteczny
13-05-2025Dzień dobry.
Kilka razy korzystałem z usługi parkowania z ING, ale za każdym razem jak potrzebuję uzyskać fakturę za parkowanie, strona moBilet odrzuca wygenerowany w aplikacji identyfikator logowania
... 13-05-2025CC reszta osób które mogą być zainteresowane: @MarcinB
@MartaK
@marzena_ewa
@MateuszF
@MonikaC
@PatrycjuszJ
@Pawel1
@tomtar
@Toomas
@WiolettaS