Konta oszczędnościowe

Odpowiedz

Czy mogę ze zwykłego OKO przenieść środki na OKO Bonus?

Czy mogę ze zwykłego OKO przenieść środki na OKO Bonus?

Czy będą one traktowane jako nowe środki ? Bo nareszcie bank podnosi oprocentowanie do 4%.

Odpowiedz
0 Lajków
aqua
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
09-02-2016
Wiadomość 1 z 8 (8 382 wyświetleń)

Re: Czy mogę ze zwykłego OKO przenieść środki na OKO Bonus?

Wszystko uzależnione jest od salda początkowego. W tej edycji oferty OKO Bonus wyliczamy je na dzień 25.04.2022 r. Wówczas sprawdziliśmy Twoje saldo oszczędności. Jeśli te pieniądze już były na koncie OKO na 25.04., to nie będą one traktowane jako nowe. Wszystko co przewyższy saldo z danego dnia można przenieść na OKO Bonus. Twoje saldo początkowe znajdziesz w szczegółach konta bonusowego. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 2 z 8 (8 331 wyświetleń)

Re: Czy mogę ze zwykłego OKO przenieść środki na OKO Bonus?

Witam mam pytanie a jeżeli moja żona ma środki finansowe na swoim koncie oszczędnościowym OKO 100 tys a ja mam na swoim OKO 20 tys. to jeżeli bym założył konto OKO Bonus i przelał żony środki na moje nowe założone OKO BONUS to będą moje nowe środki i będę mógł skorzystać z promocji OKO bonus z oprocentowaniem 7 % które ostatnio pojawiło mi się w wiadomościach. Dodam że do konto OKO żony jestem także pełnomocnikiem tak jak ona do mojego. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź. Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
PawelSlodek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
05-03-2022
Wiadomość 3 z 8 (7 014 wyświetleń)

Re: Czy mogę ze zwykłego OKO przenieść środki na OKO Bonus?

Jeżeli jesteś pełnomocnikiem do konta żony, a nie jest to współwłasność, to pieniędzy żony nie liczyliśmy do Twojego salda początkowego w promocji Otwartego Konta Oszczędnościowego Bonus. Do tego salda sprawdzaliśmy oszczędności tylko dla depozytów, których jesteś właścicielem lub współwłaścicielem. Pamiętaj, że saldo początkowe, ponad które naliczymy wyższe oprocentowanie, zobaczysz podczas zakładania konta w zakładce Usługi > Oszczędności > Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 4 z 8 (6 956 wyświetleń)

Re: Czy mogę ze zwykłego OKO przenieść środki na OKO Bonus?

Czyli jak założę konto OKO bonus i przeleję pieniądze żony to będzie mi się liczyło w tej promocji oprocentowania 7%.
Odpowiedz
0 Lajków
PawelSlodek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
05-03-2022
Wiadomość 5 z 8 (6 943 wyświetleń)

Re: Czy mogę ze zwykłego OKO przenieść środki na OKO Bonus?

Tak, będą to dla Ciebie nowe oszczędności. Po założeniu OKO Bonus i wpłaceniu na nie oszczędności będzie widział w szczegółach jaka dokładnie kwota pracuje na 7%. Jest to saldo nowych oszczędności. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 6 z 8 (6 892 wyświetleń)

Re: Czy mogę ze zwykłego OKO przenieść środki na OKO Bonus?

Zrobiłem tak założyłem konto OKO Bonus przelałem oszczędności z konta Oko żony na moje nowo otwarte konto OKO Bonus mam pytanie dlaczego jak wchodzę w ustawieniach konta to saldo nowych środków jest sumą 0,00 zł a saldo początkowe widzę swoje oszczędności z mojego zwykłego OKO. Oczywiście saldo bieżące jest takie jakie przelałem środki z konta żony.
Proszę o pomoc czy wszystko zrobiłem ok czy w tym saldzie nowych środków pojawi się jakaś suma po dniu czy kilku dniach.
Dziękuję za wszelkie odpowiedzi
Odpowiedz
0 Lajków
PawelSlodek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
05-03-2022
Wiadomość 7 z 8 (6 791 wyświetleń)

Re: Czy mogę ze zwykłego OKO przenieść środki na OKO Bonus?

Saldo nowych oszczędności aktualizuje się kolejnego dnia po wpłynięciu pieniędzy na konto OKO Bonus. Sprawdź proszę dzisiaj w szczegółach konta czy saldo nowych środków się zmieniło

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 8 z 8 (6 725 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy