Konta oszczędnościowe

Odpowiedz

Czy mogę ze zwykłego OKO przenieść środki na OKO Bonus?

Czy mogę ze zwykłego OKO przenieść środki na OKO Bonus?

Czy będą one traktowane jako nowe środki ? Bo nareszcie bank podnosi oprocentowanie do 4%.

Odpowiedz
0 Lajków
aqua
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
09-02-2016
Wiadomość 1 z 2 (1 130 wyświetleń)

Re: Czy mogę ze zwykłego OKO przenieść środki na OKO Bonus?

Wszystko uzależnione jest od salda początkowego. W tej edycji oferty OKO Bonus wyliczamy je na dzień 25.04.2022 r. Wówczas sprawdziliśmy Twoje saldo oszczędności. Jeśli te pieniądze już były na koncie OKO na 25.04., to nie będą one traktowane jako nowe. Wszystko co przewyższy saldo z danego dnia można przenieść na OKO Bonus. Twoje saldo początkowe znajdziesz w szczegółach konta bonusowego. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
243
52
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 079 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Okres prowadzenia działalności gospodarczej a kredyt gotówkowy

Do złożenia wniosku o kredyt gotówkowy dla osoby prywatnej przy dochodzie z działalności gospodarczej minimalnym okresem, jaki bierzemy pod uwagę przy tym wniosku to 2 lata prowadzenia działalności go

...

27-06-2022
Aneks o skrócenie okresu kredytowania

Hej,

Próbuję znaleźć informację, w jakim czasie od podpisania w oddziale aneksu skracającego okres kredytowania zobaczę faktyczną zmianę w okresie kredytowania w aplikacji. Nie dopytałam podczas wizyty...

27-06-2022
ING Księgowość a Nowy Ład 2.0

Dzień dobry,

jak będzie wyglądała możliwość odliczenia składki zdrowotnej od dochodu w systemie (w przypadku rozliczania się podatkiem liniowym)?

Co w przypadku jeśli część składki zdrowotnej (prognoz

...

27-06-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy