Konta oszczędnościowe

Odpowiedz

Czy jest pobierana opłata w momencie wypłaty z celów oszczędzania?

[ Edytowane ]

Cele są niejako podpięte pod konto oszczędnościowe. Jedna wypłata z konta jest darmowa.

Kolejna bodajże 5 zł. Przy założeniu, że złożyło się tak, że akurat ukończyłem 4 cele i wypłacam je w tym samym miesiącu. 

To czy opłata będzie wynosić 0 zł za pierwszą wypłatę, i po 5 zł za kolejne, dając 15 zł? 

 

Odpowiedz
0 Lajków
student
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
15-01-2021
Wiadomość 1 z 4 (3 900 wyświetleń)

Re: Czy jest pobierana opłata w momencie wypłaty z celów oszczędzania?

Z celu oszczędnościowego możesz zrobić tylko przelew między swoimi rachunkami. Wypłata z konta oszczędnościowego w oddziale banku wynosi 10 zł. Nie ma już pierwszej bezpłatnej wypłaty w cyklu rozliczeniowym. Jeśli masz konto rozliczeniowe, zawsze możesz wypłacić bezpłatnie kartą Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
DominikaW
Moderator
Moderator icon
233
45
11-02-2020
Wiadomość 2 z 4 (3 865 wyświetleń)

Re: Czy jest pobierana opłata w momencie wypłaty z celów oszczędzania?

Ok, dzięki za odpowiedź Emotikon: Szczęśliwy

 

Przykład z życia wzięty.  Robię sobie cel (który tak naprawdę nie jest celem, tylko służy do kontroli budżetu), który nazywam jedzenie na mieście.

Wpłacam tam na początku m-ca 200 złotych.

Płacę Blikiem i zamiast z konta głównego, wypłacam z celu o w/w nazwie. 

Robię 10 takich wypłat w ciągu miesiąca. Czy wtedy są jakieś opłaty?

 

Z góry dziękuję

Odpowiedz
0 Lajków
student
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
15-01-2021
Wiadomość 3 z 4 (3 817 wyświetleń)

Re: Czy jest pobierana opłata w momencie wypłaty z celów oszczędzania?

@student Nie możesz do kodów BLIK i wypłat z bankomatu podłączyć celu oszczędnościowego. Możesz podłączyć standardowe konto oszczędnościowe.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (3 787 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy