Odpowiedz

Blokada konta oszczednościowego

Witam posiadam konto dla nieletnich(17 lat) czy istnieje możliwość zablokowania przelewów wychodzących z konta oszczędnościowego, tak aby było można tylko wpłacać na to konto.

Odpowiedz
0 Lajków
malpa2137
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
27-11-2021
Wiadomość 1 z 2 (303 wyświetleń)

Re: Blokada konta oszczednościowego

Tak, rodzic może wycofać zgodę na samodzielne dysponowanie rachunkiem. Wtedy Ty przelewu nie wyślesz. Zgodę taką może rodzic wycofać/ wyrazić po zalogowaniu do swojej bankowości internetowej lub w naszej placówce. 

W tym celu, po zalogowaniu do Mojego ING należy wybrać z dostępnych produktów konto dziecka. Następnie na dole widoku wybierz Ustaw w Panelu rodzica/opiekuna prawnego.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
118
28
23-04-2018
Wiadomość 2 z 2 (265 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: ile mogą wyniesc mnie maksymalnie raty za kredyt hipoteczny

Jak będzie podniesiona stopa referencyjna to rosną też odsetki maksymalne. Kwota z umowy jest tylko przykładem - jest to wyliczenie według stóp NBP z czasu podpisania umowy.

28-01-2022
Re.: Brak uprawnień do obciążania rachunku

Witam

Przy próbie wykonania transakcji wyskakuje mi informacja Brak uprawnień do obciążania rachunku. Nie mogę również płacić kartą. Pieniądze na koncie mam. O co chodzi

28-01-2022
Bilety komunikacji miejskiej w ING mobile.

Witam, kiedy bank wprowadzi możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej w aplikacji ING? Od lat ciężko Wam idzie wprowadzanie nowych funkcji.

 

28-01-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy