Odpowiedz

Blokada konta oszczednościowego

Witam posiadam konto dla nieletnich(17 lat) czy istnieje możliwość zablokowania przelewów wychodzących z konta oszczędnościowego, tak aby było można tylko wpłacać na to konto.

Odpowiedz
0 Lajków
malpa2137
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
27-11-2021
Wiadomość 1 z 2 (5 041 wyświetleń)

Re: Blokada konta oszczednościowego

Tak, rodzic może wycofać zgodę na samodzielne dysponowanie rachunkiem. Wtedy Ty przelewu nie wyślesz. Zgodę taką może rodzic wycofać/ wyrazić po zalogowaniu do swojej bankowości internetowej lub w naszej placówce. 

W tym celu, po zalogowaniu do Mojego ING należy wybrać z dostępnych produktów konto dziecka. Następnie na dole widoku wybierz Ustaw w Panelu rodzica/opiekuna prawnego.

 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Były moderator
Były moderator icon
185
42
23-04-2018
Wiadomość 2 z 2 (5 003 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Bankomat Jasienica

Przykro nam czytać taką opinię. Przekazaliśmy ją do odpowiedniego działu. 

15-04-2026
Prezent urodzinowy

Dziękuję za życzenia i prezent urodzinowy. Inne banki (to nie reklama, bo nie podaję nazw) dają lokatę na wyższy procent. ING daje gify i piosenki. Ale się uśmiałem :-D

14-04-2026
Bankomat Jasienica

Naprawdę INg zeszło na psy, jeden bankomat (były dwa, ale komuś przeszkadzało) powolne oprogramowanie, ciągle awarie, brak możliwości wpłaty albo wypłaty. Kolejki codziennie od dwóch lat. Wstyd.

15-04-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy