Odpowiedz

super Bank

Wielka pochwała dla procedur ING. Straciłem dokumenty - zastrzeglem kartę w kilka sekund. Uruchomiłem procedurę BIK, ale za nim wypełniłem skomlikowane formularze, UCZCIWY ZNALAZCA przyniósł moją zgubę. W kilka sekund alulowałwm zastrzeżenie. W innych platformach tak nie ma jak w ING - PROSTO SZYBKO I BEZPIECZNIE.

Krzysztof

PS.

szukałem zakładki "pochwały", ale były tylko "reklamacje" 

może trzeba ją stworzyć

Odpowiedz
0 Lajków
krzroz1368
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
16-09-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 888 wyświetleń)

Re: super Bank

Dziękuję za Twoją wiadomość. Faktycznie takie odblokowanie jest możliwe w przypadku czasowej blokady karty. Jeśli karta zostanie zastrzeżona, to nie ma możliwości odwołania jej zastrzeżenia. Dodam tylko, że jeśli inne osoby były w posiadaniu Twojej karty, to z kwestii bezpieczeństwa powinieneś ją jednak zastrzec i zamówić nową. Ktoś mógł spisać dane tej karty i spróbować w przyszłości np. płacić nią w internecie. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 805 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy