24-10-2017 18:57
Witam
Często korzystam z analizy wydatków na stonie ing (fajnie rysuje grafy), czy jeśli założe konto oszczędnościowe i przeleje wiekszość pieniędzy na konto oszczędnościowe, to będe mógł uzyskać analize wydatków z obu kont łącznie (tak samo jak wcześniej) ? Czy po zalożeniu konta oszczędnościowego osobno będą analizowe wpływy, wydatki itp. dla każdego z kont ?
25-10-2017 08:14
Z tego co widzę to analizę możesz robić tylko z kont rozliczeniowo oszczędnościowych (ROR).
Nie można dodać rachunku oszczędnościowego.
Za to można dodać lub analizować oddzielnie inny rachunek ROR, na przykład gdy jesteś pełnomocnikiem do takiego rachunku.
W sumie zwróciłeś uwagę na kolejną lukę, która warto byłoby załatać.
Mnie, o czym wspominałem już tutaj, brakuje analizy - założony budżet, a faktyczne wydatki.
Z drugiej strony fajnie byłoby analizować konto oszczędnościowe, na co poszły pieniądze z tego konta.
27-10-2017 10:46
@baszek Tak jak zauważył @Konto usunięte (jak zwykle świetnie rozeznany w temacie) obecnie nie można dodać kont oszczędnościowych do analizy wydatków. Nie mamy w planach tego zmienić w najbliższej przyszłości. Wasze sugestie przekazałem osobom zajmującym się Moim ING. Zobaczymy co przyniesie nam przyszłość
Dzień dobry.
Czy da się uzyskać kredyt hipoteczny na dom letniskowy całoroczny? Jest on na działce: "Klasoużytki EGiB: Bi inne zabudowane". Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje budynek mies
... 26-03-2025Użytkownik | Liczba Lajków |
---|---|
4 | |
3 | |
3 | |
2 | |
2 |