Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

analiza wydatków, a założenie konta oszczędnościowego.

Witam

Często korzystam z analizy wydatków na stonie ing (fajnie rysuje grafy), czy jeśli założe konto oszczędnościowe i przeleje wiekszość pieniędzy na konto oszczędnościowe, to będe mógł uzyskać analize wydatków z obu kont łącznie (tak samo jak wcześniej) ? Czy po zalożeniu konta oszczędnościowego osobno będą analizowe wpływy, wydatki itp. dla każdego z kont ?

Odpowiedz
0 Lajków
baszek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
24-10-2017
Wiadomość 1 z 3 (2 588 wyświetleń)

Re.: analiza wydatków, a założenie konta oszczędnościowego.

Z tego co widzę to analizę możesz robić tylko z kont rozliczeniowo oszczędnościowych (ROR).

Nie można dodać rachunku oszczędnościowego.

Za to można dodać lub analizować oddzielnie inny rachunek ROR, na przykład gdy jesteś pełnomocnikiem do takiego rachunku.

W sumie zwróciłeś uwagę na kolejną lukę, która warto byłoby załatać.

Mnie, o czym wspominałem już tutaj, brakuje analizy - założony budżet, a faktyczne wydatki.

Z drugiej strony fajnie byłoby analizować konto oszczędnościowe, na co poszły pieniądze z tego konta.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (2 549 wyświetleń)

Re: Re.: analiza wydatków, a założenie konta oszczędnościowego.

@baszek Tak jak zauważył @Konto usunięte (jak zwykle świetnie rozeznany w temacie) obecnie nie można dodać kont oszczędnościowych do analizy wydatków. Nie mamy w planach tego zmienić w najbliższej przyszłości. Wasze sugestie przekazałem osobom zajmującym się Moim ING. Zobaczymy co przyniesie nam przyszłość Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
694
220
12-10-2015
Wiadomość 3 z 3 (2 465 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: sms z banku: Twoja karta jest już zastrzeżona

Napisz proszę do nas na czacie po zalogowaniu do Mojego ING lub zadzwoń na infolinię kart pod numerem 32 357 00 12. Sprawdzimy czy ten komunikat dotyczył Twojej karty. Tu nie mamy takiej możliwości

01-10-2022
Harmonogram. Najbliższa rata 700zł, kolejne 300 zł. O co chodzi?

W poprzednim harmonogramie miałem wszystkie raty po 304zł. Dziś dostałem nowy harmonogram w którym najbliższa październikowa rata to 712zl a każda kolejna to 304zł. Dlaczego tak jest? Mam WIBOR 6, kol...

01-10-2022
sms z banku: Twoja karta jest już zastrzeżona

Dosłam dziś w nocy  (godz.01:01) sms treści:

ING Bank Śląski:Nic się nie martw, Twoja karta jest już zastrzeżona ...

Nie zastrzegałam karty i w  Moim ING na szczęście karty są nadal aktywne.

Czy to błą

...

01-10-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy