Odpowiedz

Zwolnienie z opłat

Witam serdecznie 😊 Szukam nowego konta bankowego ale 300 zł za obsługę karty Visa plastikowej mi nie odpowiada poprostu 😊 Czy przy zamówieniu karty Visa mobilna w aplikacji aktywacja tej karty wirtualnej będzie bez kosztów bez warunków jak w przypadku wersji plastikowej?? Pozdrawiam 😊
Odpowiedz
0 Lajków
patryk7877
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
24-08-2019
Wiadomość 1 z 2 (3 908 wyświetleń)

Re: Zwolnienie z opłat

@patryk7877 kartę Visa mobilna możesz zamówić tylko wtedy, gdy posiadasz standardową kartę Visa. W sytuacji jaką opisujesz proponuję zapoznać się z ofertą karty Mastercard HCE w telefonie. To jest karta wydawana wyłącznie w formie wirtualnej dla płatności telefonem.
Karta obecnie jest bezpłatna - za wydanie i prowadzenie ( do 28.12.2019 r.) Promocja zwolnienia z opłaty była cyklicznie odnawiana.

https://www.ing.pl/indywidualni/karty/platnosci-telefonem/mastercard-w-telefonie

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (3 848 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy