Odpowiedz
Highlighted

Zwolnienie z opłat

Witam serdecznie 😊 Szukam nowego konta bankowego ale 300 zł za obsługę karty Visa plastikowej mi nie odpowiada poprostu 😊 Czy przy zamówieniu karty Visa mobilna w aplikacji aktywacja tej karty wirtualnej będzie bez kosztów bez warunków jak w przypadku wersji plastikowej?? Pozdrawiam 😊
Odpowiedz
0 Lajków
patryk7877
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
24-08-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 297 wyświetleń)
Highlighted

Re: Zwolnienie z opłat

@patryk7877 kartę Visa mobilna możesz zamówić tylko wtedy, gdy posiadasz standardową kartę Visa. W sytuacji jaką opisujesz proponuję zapoznać się z ofertą karty Mastercard HCE w telefonie. To jest karta wydawana wyłącznie w formie wirtualnej dla płatności telefonem.
Karta obecnie jest bezpłatna - za wydanie i prowadzenie ( do 28.12.2019 r.) Promocja zwolnienia z opłaty była cyklicznie odnawiana.

https://www.ing.pl/indywidualni/karty/platnosci-telefonem/mastercard-w-telefonie

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MirosławP
Moderator
Moderator icon
407
125
25-03-2016
Wiadomość 2 z 2 (2 237 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Bankomat zjadł pieniądze

Szanowna Pani Wasze zapewnienia można w.... wsadzić 

Prowadzę wiele lat Biuro Nieruchomości , nie zliczę klientów którzy ze mną kupili mieszkania a z moim doradcą wzięli kredyt w ING 

Nie wieże w żadne

...

02-07-2020
Problem Blik

Witam

Od paru dni mam problem z Blikiem. Mianowicie niektóre numery zarejestrowane w systemie Blik pokazują się u mnie jako niedziałające. Jest to dziwne o tyle, że działa to tylko w jedną stronę i te ...

02-07-2020
Re.: Aplikacja ING na Huawei

Czas zmienić bank buhahaha, idioci, co wy sobie myślicie? Dobry tam macie zarząd w tym ing <haha>

02-07-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy