Odpowiedz
Highlighted

Mój 14 letni syn zapytał czy możemy założyć mu konto i żeby na nim miał swoje kieszonkowe,zamiast pieniędzy żeby miał kartę.Czy jest możliwość założenia takiego konta dla nastolatka???

Odpowiedz
0 Lajków
grzelakpatrycja
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
0
08-04-2018
Wiadomość 1 z 4 (1 832 wyświetleń)
Highlighted

Re: konto

Konto z kartą możemy zaproponować nastolatkowi który skończył 13 lat Emotikon: Szczęśliwy Rodzic może założyć konto dziecku w swojej bankowości internetowej (zakładka Oferta ING/Konta osobiste/ Konto Mobi dla dziecka 13-18) lub osobiście w oddziale. Dokumenty jakie będą potrzebne to: dowód osobisty rodzica, dokument tożsamości dziecka (dowód osobisty, paszport, legitymacja) i dokument potwierdzający pokrewieństwo między Wami np. akt urodzenia, dowód osobisty dziecka.

 

Więcej informacji na temat konta dla dziecka znajdziesz na naszej stronie internetowej.


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
251
66
19-03-2018
Wiadomość 2 z 4 (1 792 wyświetleń)
Highlighted

Re: konto

14 sierpnia byłam z synem w banku ING dokładnie w Łodzi na Piotrkowskiej 114.Tam dowiedziałam się że mogę założyć konto dla 14-latka,ale bez karty a wypłata środków tylko w oddziałach banku.No trochę kiepsko dlatego że mój syn nie chce nosić pieniędzy tylko chciał kartę.Poszliśmy oczywiście do innego banku i tam bez problemu nam takie konto założono Z KARTĄ.

Odpowiedz
0 Lajków
grzelakpatrycja
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
0
08-04-2018
Wiadomość 3 z 4 (1 577 wyświetleń)
Highlighted

Re: konto

Niestety specjalista przekazał Ci błędne informacje Emotikon: Smutny Przepraszam Cię za to. Tak jak pisała wcześniej Karolina konto dla dziecka z kartą możesz otworzyć już od 13 roku życia dziecka. Pieniądze na konto dziecka możesz bez problemu wpłacić zarówno przelewem, jak również bezpośrednio w oddziale banku z obsługą kasową. Zwrócę na to uwagę oddziałowi banku, ponieważ wprowadzili Cię w błąd. Mam nadzieję, że mimo wszystko skorzystacie z naszych usług. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
559
171
12-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (1 528 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pieniężnych

@marc_in, bank (nie tylko ING) musi stosować się do obowiązujących przepisów prawa i w tym wypadku chodzi o ustawę o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (AML) i zapewne chod

...

25-11-2020
Re: Wynik wstępnej analizy a drugi wniosek

Przepraszam za tę sytuację Emotikon: Smutny
Rzeczywiście jest tak. że po złożeniu nowego wniosku kolejną decyzję podejmiemy do 21 dni kalendarzowych od złożenia kompletu dokumentów wraz z operatem. Zapewniam, że robi

...

25-11-2020
Re: błąd przetwarzania danych - wpłata BLIK

Prosimy, podaj nam numer zgłoszenia. Przekażemy go do odpowiedniego zespołu z prośbą o jak najszybsze zajęcie się sprawą. 

 

25-11-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy