Odpowiedz

Zmiana konta Direckt na Komfort

Witam chciałbym sie dowiedzieć o zamianę konta jak w temacie, do konta jest ustalony pełnomocnik, czy to pełnomocnictwo wygaśnie, czy pełnomocnika można zrobić współwłaścicielem jeśli nie wygaśnie pełnomocnictwo, czy ze zmianą konta wiąże się wymiana kart do konta, czy jeśli pełnomocnik zostałby współwłaścicielem czy wymieniona mu będzie karta i czy trzeba się będzie starać od nowa o dostęp przez internet, czy w/w operacje można wykonać przez internet, czy tylko w oddziale?

Odpowiedz
0 Lajków
j3ryw
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
4
03-01-2016
Wiadomość 1 z 4 (16 032 wyświetleń)

Re.: Zmiana konta Direckt na Komfort

@j3ryw Jeżeli zmienisz konto Direct na konto Komfort to pełnomocnictwo nie wygaśnie. Możesz też wtedy pełnomocnika ustanowić współwłaścicielem do konta. Wymaga to Waszej wspólnej wizyty w oddziale naszego banku. W obu przypadkach nadal będzie aktywna karta płatnicza oraz dostęp do bankowości internetowej.

Typ rachunku (z konta Direct na konto Komfort) możesz zmienić za pośrednictwem ING BankOnLine: Rachunki -> opcje -> Zmień typ rachunku.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
796
173
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (15 966 wyświetleń)

Re.: Zmiana konta Direckt na Komfort

Czy ta sama funkcjonalność, "Zmień typ rachunku" jest w nowym systemie czy trzeba skorzystać jeszcze ze starej wersji?

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 4 (14 648 wyświetleń)

Re.: Zmiana konta Direckt na Komfort

@Konto usunięte Obecnie możliwość zmiany typu rachunku dostępna jest tylko w ING BankOnLine czyli poprzedniej wersji systemu. W Moim ING wprowadzimy ją później.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
230
12-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (14 574 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Pożyczka na dochody z Wielkiej Brytanii

Przykro nam, natomiast w tej sytuacji nie będziesz mógł złożyć u nas wniosku kredytowego. Wymagamy, aby taki wpływ bezpośrednio od pracodawcy był skierowany do naszego banku lub do innego banku w Pols...

19-03-2025
Re.: Zapytanie odnośnie pożyczki

1. W obu przypadkach oprocentowanie, jak i RRSO będzie takie samo.

2. W sytuacji, gdzie otrzymujesz wynagrodzenie od jednego pracodawcy krócej niż 6 miesięcy, to nie będziesz miał możliwości zawniosko

...

18-03-2025
Rozpatrzenie wniosku

Dzień dobry. Wniosek złożony 7 lutego, na stronie ING informacja, że jest już decyzja. Po próbie ustalenia jaka jest decyzja, otrzymałam informację od Pani z ING że jest błąd techniczny i jeszcze raz

...

18-03-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy