Odpowiedz
Highlighted

Zamknięte konto

Witam jak sprawdzić kiedy miałem zamknięte konto osobiste? Czy dowiem się tego na infolini? Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
sowa93
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
9
2
07-02-2016
Wiadomość 1 z 2 (1 796 wyświetleń)
Highlighted

Re: Zamknięte konto

sowa93 Jeśli jesteś nadal naszym klientem, to możesz skontaktować się z naszą infolinią - 32 357 00 69. Pracujemy całą dobę. Potwierdzimy Twoje dane i sprawdzimy to dla Ciebie.W sytuacji, gdy nie masz już u nas żadnych produktów, uzyskasz tę informację na podstawie reklamacji. Możesz ją złożyć telefonicznie lub w oddziale naszego banku. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
644
131
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 734 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Giełda - stosunek dochodu do straty - jak rozlicza to za dany rok Dział Maklerski Ing?

Dziękuję za odpowiedź.

UWAGA - potrzebuje 100% pewności w tej kwestii, bo mam akurat analogiczną sytuacje na rachunku - musze mieć pewność, że moja logika jest prawidłowa.

Ogólny mechanizm jest mi zna

...

22-10-2020
Re: Re.: Spłata całkowita pożyczki

@emifaf1085 Jeżeli w okresie od 11 września 2019 r. spłaciłeś pożyczkę przed terminem i za jej udzielenie została pobrana prowizja to prowizję zwrócimy proporcjonalnie do rzeczywistego okresu spłaty.

...

22-10-2020
Re: Kredyt konsolidacyjny, Kierowca ciężarówki

@misiek06453 Zdolność kredytową ustalimy po złożeniu wniosku, dlatego zapraszamy do złożenia go w wygodny dla Ciebie sposób: w Moim ING, przez telefon lub w oddziale. Jeżeli masz umowę o pracę i wynag

...

22-10-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy