Odpowiedz

Zajęcie komornicze

Dlaczego ING blokuje nadwyżki kwoty wolnej od zajęcia komorniczego i nie zwraca jej z początkiem nowego miesiąca przy zbiegu egzekucji? Pieniądze od 2 lat co miesiąc są przetwarzane na kontach a nie można ich wypłacić ani nie idą do komorników. Najzwyczajniej wasz bank obraca sobie moimi pieniędzmi podczas gdy inne banki zwracają zablokowane salda. Macie inna politykę bankowa niż inne banki?
Odpowiedz
0 Lajków
Kkasiag
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
01-03-2024
Wiadomość 1 z 2 (1 229 wyświetleń)

Re: Zajęcie komornicze

Chcielibyśmy to dla Ciebie wyjaśnić, jednak tutaj nie mamy dostępu do informacji o Twoim koncie w systemie. Napisz proszę nas przez czat w Moje ING lub skontaktuj się z naszą infolinią. Nasi specjaliści, którzy zajmują się tematem zajęć egzekucyjnych są dostępni od 8:00 do 18:00 w dni robocze.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 154 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy