Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Założenie Konta z Lwem Direct

Dobry wieczór,

w portalu widnieje informacja (wraz z filmiekiem), że założenie konta trwa 5 min, można je otworzyć przez Internet itd. itp. Kiedy przychodzi co do czego (tzn. po podaniu swoich danych), pojawia się komunikat, że trzeba czekać aż konsultant oddzwoni z banku. Czekam, czekam (już któryś dzień) i nic (!). A miało być prosto i szybko... Czy da się otworzyć konto bez wizyty w placówce?

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
miki
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
26-04-2016
Wiadomość 1 z 2 (3 240 wyświetleń)

Re.: Założenie Konta z Lwem Direct

Chciałabym pomóc i to sprawdzić, ale poprzez forum nie mam takiej możliwości.

Proszę o kontakt telefoniczny z nami - 32 357 00 69 i sprawdzimy to podczas rozmowy.

Jeśli pojawił się formularz z informacją, że oddzwonimy to jest on dostępny zazwyczaj w sytuacji, kiedy ktoś już był wcześniej naszym klientem. Trudno mi się jednoznacznie odnieść poprzez forum, dlatego skontaktuj się z nami.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 157 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Aplikacja ING na systemach AOSP, bez Google Play Services.

Naszą aplikację możesz zainstalować jedynie z autoryzowanego sklepu Google Play lub AppStore. Na ten moment nie planujemy zmian w tym temacie. 

12-03-2026
FWK a refinansowanie

Korzystam z FWK w innym banku. Czy mogę przenieść kredyt do ING?

12-03-2026
Re.: Aplikacja ING na systemach AOSP, bez Google Play Services.

Dzień dobry, jak dziś wygląda podejście banku do sprawy?

Jest coraz większa nisza na telefony "degoogled" oraz telefony oparte na Linuksie, polski Mudita, fińska Jolla, holenderski Fairphone, niemiecki

...

12-03-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy