21-06-2018 10:59
Dzień dobry.
Tak się nieszczęśliwie złożyło, że na moim rachunku firmowym w ING nałożono mi blokadę w wysokości 3.000 PLN.
Oczywiście spłacę zadłużenie i l w związku z tym mam pytanie. Czy jeżeli na moje konto wpłynie przelew w
wysokości 5.000 czyli znacznie wyższy niż wynosi blokada to czy zostanie ona automatycznie zdjęta i będę mógł
korzystać z pozostałej kwoty czyli tej która przekracza wysokość blokady ?
Bardzo proszę o możliwie jak najszybsza odpowiedź. pozdrawiam
21-06-2018 18:26
Rozumiem, że prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą. Jeżeli kwota zajęcia egzekucyjnego wynosi 3 000 zł a wpłynie 5 000 zł - nałożymy blokadę na realizację tego zajęcia.
Z pozostałej kwoty możesz korzystać.
Pamiętaj, że jeżeli na rachunku jest zajęcie egzekucyjne to przelewy własne/wpłaty we wpłatomacie, które są realizowane po godzinie 20:00 lub w dni wolne - księgujemy kolejnego dnia roboczego.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |