Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Wypowiedzenie umowy przez bank z powodu: pranie brudnych pieniędzy i terroryzm

02.02.2024 o godz. 14:42 dostałem powiadomienie z banku, o blokadzie konta. Po jakimś czasie o wypowiedzeniu umowy z art 34- pranie pieniędzy i wspomaganie terroryzmu. Reklamacje, żądania oraz pisma, nie dały żadnego rezultatu. Natomiast z racji posiadanego debetu w koncie, no mam spłacić, albo restrukturyzacja zadłużenia. Czy ktoś może mi pomóc, bo ja nie zamierzam niczego restrukturyzować, a tym bardziej nie zrobiłem nic złego.  

Odpowiedz
0 Lajków
raven
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
22-03-2024
Wiadomość 1 z 8 (2 999 wyświetleń)

Re: Wypowiedzenie umowy przez bank z powodu: pranie brudnych pieniędzy i terroryzm

Prosimy skontaktuj się z nami przez kanały szyfrowane (czat w aplikacji, nasza infolinia kub oddział), postaramy się sprawdzić co dokładnie było powodem wypowiedzenia. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
428
82
18-01-2021
Wiadomość 2 z 8 (2 901 wyświetleń)

Re: Wypowiedzenie umowy przez bank z powodu: pranie brudnych pieniędzy i terroryzm

Jaki czat ? Jaka infolinia? Czyżby ING BŚ ? Składałem tam od 5.02.2024 kilkanaście reklamacji, żądań....i odpowiedź zawsze była jedna. NIC WIĘCEJ NIE MOŻEMY POWIEDZIEĆ....

Odpowiedz
0 Lajków
raven
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
22-03-2024
Wiadomość 3 z 8 (2 823 wyświetleń)

Re: Wypowiedzenie umowy przez bank z powodu: pranie brudnych pieniędzy i terroryzm

Przez forum nie możemy sprawdzić szczegółów tej sprawy. Wypowiadamy umowę, gdy nie możemy zastosować wobec klienta co najmniej jednego ze środków bezpieczeństwa finansowego, które przewiduje ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (art. 34 ust. 1).



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1076
216
07-06-2017
Wiadomość 4 z 8 (2 703 wyświetleń)

Re: Wypowiedzenie umowy przez bank z powodu: pranie brudnych pieniędzy i terroryzm

Takie czcze pisanie!!! nie możemy zastosować ....wielokrotnie zwracałem się zapytaniem, później z żądaniem, o KONKRTENE podanie przyczyny takiego postępowania. I co otrzymuje za każdym razem???? A takie samo czcze pisanie...nie możemy zastosować ble ble ble ble ...

Ale w tej chwili napisałem konkretne pismo do Was oraz KNF, Ministerstwo Finansów, Prokuratury Krajowej, TVN UWAGA, Polsat- Państwo w Państwie, Interwencja. Zobaczymy co będzie. 

Dyrektor Poznaj Swojego Klienta będzie miał się z czego spowiadać. Poza tym, jako jedyny bank czyli ING w Polsce do dnia 07.02.2024 na infolini mieliści dostępne rozmowy w języku ROSYJSKIM, więc kto tu współpracuje z terrorystami i pierze brudną kasę z Kremla? 

  

Odpowiedz
0 Lajków
raven
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
22-03-2024
Wiadomość 5 z 8 (2 582 wyświetleń)

Re: Wypowiedzenie umowy przez bank z powodu: pranie brudnych pieniędzy i terroryzm

Do Prezydenta jeszcze napisz Emotikon: Mrugający
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
111
41
02-12-2022
Wiadomość 6 z 8 (2 430 wyświetleń)

Re: Wypowiedzenie umowy przez bank z powodu: pranie brudnych pieniędzy i terroryzm

Takie śmieszne ???? Skoro dyrektor od POZNAJ SWOJEGO KLIENTA nie potrafi odpowiedzieć jednoznacznie na zadane w piśmie pytania, to mam dać się wyrobić w nagłą spłatę debetu ?    

Odpowiedz
0 Lajków
raven
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
22-03-2024
Wiadomość 7 z 8 (2 232 wyświetleń)

Re: Wypowiedzenie umowy przez bank z powodu: pranie brudnych pieniędzy i terroryzm

Witaj, jak się potoczyła Twoja sprawa dalej ?? Też dostałem takie pismo, i zastanawiam się czy nie zlikwidować konta w tym ing i przelac wszystko do innego banku... Nie zmierzam się im tłumaczyć od tego sa inne instytucje np US.

Odpowiedz
0 Lajków
padeno2427
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
10-06-2024
Wiadomość 8 z 8 (674 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt w rachunku bieżącym a zmiana właścicielska

Chcielibyśmy pomóc, natomiast przez forum nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym. Proszę, skontaktuj się w tej sprawie z naszymi specjalistami pod numerem 32 357 00 24. Infolinia jest czynna w dni...

01-07-2024
Re.: Wysłałem oświadczenie KYC, ale ING zablokował moje konto

Przykro nam, że spotkała Pana taka sytuacja. Na podstawie zgłoszonej reklamacji postaramy się to jak najszybciej dla Pana wyjaśnić. Dodatkowo zachęcam do kontaktu z nami na czacie w Moje ING, doradca ...

01-07-2024
Re.: Brak loginu do konta w umowie

Prosimy o kontakt Twojego rodzica, który zakładał dla Ciebie konto. Może napisać do nas na czacie w Moje ING - jeśli posiada swoją bankowość lub skontaktować się pod numerem 32 357 00 69.

01-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy