Odpowiedz

Rozdzielnie dostępu do konta

Witam, posiadam w ING konto osobiste i firmowe, oba konta na tym samym loginie i haśle. Po zalogowaniu się mogę przełączać między kontami w górnej lewej części ekranu co jest wygodne, ale zaczęło dla mnie stanowić problem. Czy jest możliwość, aby po zalogowaniu się do konta firmowego nie można było przełaczyć się na moje konto osobiste i widzieć całej jego zawartość? Chodzi mi o sytuację gdy chcę udostępnić konto firmowe dla "obcej" osoby np. księgowej i niekoniecznie chcę, aby ta osoba widziała również moje konto prywatne i transakcję jakie wykonuje, tylko zrobiła kilka przelewów z konta firmowego i nie miała dostępu do mojego prywatnego konta. 

Odpowiedz
0 Lajków
mistrzuxxx29
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
04-10-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 284 wyświetleń)

Re: Rozdzielnie dostępu do konta

W takiej sytuacji nie ma możliwości rozdzielenia Twoich kont innymi Loginami. Mamy inne rozwiązanie. Login jest usługą indywidualną, przeznaczoną dla jednej osoby. Możesz swojej księgowej nadać uprawnienia do danego konta i dostęp do bankowości internetowej. Konieczna będzie wizyta w oddziale banku wraz z osobą, której chcesz nadać uprawnienia. Ta osoba w swojej bankowości będzie widziała tylko konto, do którego jest upoważniona.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
233
45
11-02-2020
Wiadomość 2 z 2 (2 235 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy