Odpowiedz

Rozdzielnie dostępu do konta

Witam, posiadam w ING konto osobiste i firmowe, oba konta na tym samym loginie i haśle. Po zalogowaniu się mogę przełączać między kontami w górnej lewej części ekranu co jest wygodne, ale zaczęło dla mnie stanowić problem. Czy jest możliwość, aby po zalogowaniu się do konta firmowego nie można było przełaczyć się na moje konto osobiste i widzieć całej jego zawartość? Chodzi mi o sytuację gdy chcę udostępnić konto firmowe dla "obcej" osoby np. księgowej i niekoniecznie chcę, aby ta osoba widziała również moje konto prywatne i transakcję jakie wykonuje, tylko zrobiła kilka przelewów z konta firmowego i nie miała dostępu do mojego prywatnego konta. 

Odpowiedz
0 Lajków
mistrzuxxx29
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
04-10-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 262 wyświetleń)

Re: Rozdzielnie dostępu do konta

W takiej sytuacji nie ma możliwości rozdzielenia Twoich kont innymi Loginami. Mamy inne rozwiązanie. Login jest usługą indywidualną, przeznaczoną dla jednej osoby. Możesz swojej księgowej nadać uprawnienia do danego konta i dostęp do bankowości internetowej. Konieczna będzie wizyta w oddziale banku wraz z osobą, której chcesz nadać uprawnienia. Ta osoba w swojej bankowości będzie widziała tylko konto, do którego jest upoważniona.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
232
45
11-02-2020
Wiadomość 2 z 2 (2 213 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy