Odpowiedz

Robicie mnie w konia?

[ Edytowane ]

Witam posiadam konto w ing i zauważyłem na komórce w aplikacji isz czasami bierze mi po np.7 groszy i nie widać za co i nie nam wpisane że coś było wzięte ale czasami bierze mi większe kwoty proszę mi powiedzieć czym takie coś morze być spowodowane.

DzikiTopek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
2
05-01-2016
Wiadomość 1 z 3 (10 158 wyświetleń)

Re.: Robicie mnie w konia?

[ Edytowane ]

Wszystkie transakcje, które mają wpływ na saldo są widoczne w historii, bądź w blokadach na rachunku.
W historii są one również opisane.
Jeśli masz problem z weryfikacją transakcji zadzwoń (32) 357 00 69 - sprawdzimy to.

MateuszO
Były moderator
Były moderator icon
25
9
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (10 152 wyświetleń)

Re.: Robicie mnie w konia?

A nie posiadasz może Smart Saver'a? Sprawdź sobie w pełnej bankowości, czy coś takiego masz. Jeżeli tak - masz odpowiedź.

Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
13
30-01-2016
Wiadomość 3 z 3 (9 117 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Błąd przy zakładaniu celu oszczędnościowego

Przy próbie założenia celu oszczędnościowego, po potwierdzeniu danych, pojawia się komunikat Błąd wczytywania danych Spróbuj ponownie później. Taka sytuacja ma miejsce od dłuższego czasu, zarówno w ba

...

20-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Sytuacja się zmienia, dlatego odgrzebię temat. Jak to wygląda w kwietniu 2024? Na pewno są tutaj osoby, które korzystają.

 

Mam konto na Revolucie w złotówkach i doładowuję je:

- z karty ING (podejrzewam

...

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy