Odpowiedz
Highlighted

Przelew zagraniczny w EUR

Cześć. 

Mam do Was pytanie, otóż posiadam rachunek w Bank of Ireland i chciałbym przelać Euro na konto walutowe w ING. Czytałem o różnych metodach BEN, SHA, OUR, o przelewach SEPA, SWIFT, pozabankowych itp., aż w końcu zwariowałem i nie wiem jaką metodę mam w końcu wybrać :-) Przypuśćmy, że chcę przelać 1000 euro na konto w ING, jaka metoda będzie dla mnie najkorzystniejsza, i ile mniej więcej zapłacę prowizji, za tą zabawę? 

Dziękuje za pomoc Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
Matrix2k18
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
05-04-2018
Wiadomość 1 z 3 (8 887 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Przelew zagraniczny w EUR

Wszyscy wykorzystują SEPA.
Przelew idzie przeważnie w kilka godzin i zazwyczaj nie ma za niego żadnych opłat.

Polska jest takim krajem gdzie SEPA zwykła kosztuje 5zl i trwa 48h, a SEPA express kosztuje 35Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (8 884 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Przelew zagraniczny w EUR

@Matrix2k18 My za przyjęcie przelewu walutowego na rachunki prywatne nie pobieramy opłat. O wysokość opłaty za nadanie przelewu musisz się zwrócić do banku nadawcy. Każdy bank ma własną tabelę opłat i prowizji.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MirosławP
Moderator
Moderator icon
447
130
25-03-2016
Wiadomość 3 z 3 (8 804 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Nie mogę założyć konta direct bez wizyty w oddziale

etet100 zgadzam się z Tobą. Mamy podobną sytuację z żoną. Kilka lat temu "dopisałem ją" jako współwłaścicielkę do własnego konta, a teraz ona nie może przez internet założyć swojego konta.
Dodam, że je

...

24-09-2020
Re: Problem ze zmianą wizerunku karty

@paulinazap Nie powinnaś mieć problemu ze zmianą wizerunku karty. Abyśmy mogli sprawdzić sytuację w Twojej bankowości internetowej, napisz do nas na czacie po zalogowaniu  w Moim ING.

24-09-2020
Wypłata z bankomatu za granica

Witam,

Dzisiaj chciałem wypłacić za granicą 10 euro. Mam kartę podłączona do konta walutowego oraz Direct. Jako, że na walutowym nie miałem środków to liczyłem, że zostanie pobrana kwota z konta Direct...

24-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy