Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Przelew do Niemiec i dodatkowa opłata (dlaczego?)

Wykonałem przelew do Niemiec z konta złotówkowego ING

Koszt przelewu 40 zł, przewalutowanie po kursie Banku i wszytsko ok.

Następnego dnia pojawiło się kwota -50,79 zł o tytule "koszty obcego banku przel.zagr."

 

Może mi ktoś wytłumaczyć z czego wynika ten dodatkowy nie mały koszt?

Nigdzie nie ma informacji o dodatkowych kosztach.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Bordowy
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
10-04-2017
Wiadomość 1 z 3 (14 260 wyświetleń)

Re.: Przelew do Niemiec i dodatkowa opłata (dlaczego?)

Jeśli podczas wykonywania przelewu wybrałeś opcję pokrycia kosztów również banku odbiorcy, jeżeli takie się pojawią zostaną później doliczone na Twoim koncie.

 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
KamilaC
Moderator
Moderator icon
194
72
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (14 210 wyświetleń)

Re.: Przelew do Niemiec i dodatkowa opłata (dlaczego?)

Wybrałaś OUR - 40 zł co oznacza, że możesz ponieść dodatkowe koszty.

Do Niemiec "standardem" jest przelew SEPA i koszt takiej dyspozycji to 5 zł. (tzw.SHA).

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (14 096 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Błąd aplikacji

Tutaj nie widzimy Twojej bankowości. Prosimy, skontaktuj się z naszą infolinią: 32 357 00 69. Sprawdzimy to.

08-06-2026
Błąd aplikacji

Witam. Mam problem z aktywacja aplikacji. Wpisuje login i PESEL a pisze że jedno i drugie jest niezgodne. I co chodzi ??

08-06-2026
Re: Wpłatomat zjadł wpłatę

Przesłaliśmy prośbę o pilne zajęcie się Twoją reklamację.

06-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy