10-04-2017 19:34
Wykonałem przelew do Niemiec z konta złotówkowego ING
Koszt przelewu 40 zł, przewalutowanie po kursie Banku i wszytsko ok.
Następnego dnia pojawiło się kwota -50,79 zł o tytule "koszty obcego banku przel.zagr."
Może mi ktoś wytłumaczyć z czego wynika ten dodatkowy nie mały koszt?
Nigdzie nie ma informacji o dodatkowych kosztach.
11-04-2017 18:36
Jeśli podczas wykonywania przelewu wybrałeś opcję pokrycia kosztów również banku odbiorcy, jeżeli takie się pojawią zostaną później doliczone na Twoim koncie.
18-04-2017 13:20
Wybrałaś OUR - 40 zł co oznacza, że możesz ponieść dodatkowe koszty.
Do Niemiec "standardem" jest przelew SEPA i koszt takiej dyspozycji to 5 zł. (tzw.SHA).
Tutaj nie widzimy Twojej bankowości. Prosimy, skontaktuj się z naszą infolinią: 32 357 00 69. Sprawdzimy to.
08-06-2026Witam. Mam problem z aktywacja aplikacji. Wpisuje login i PESEL a pisze że jedno i drugie jest niezgodne. I co chodzi ??
08-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |