Odpowiedz

dlaczego taka słaba oferta

myślałem o przenosinach z raifi premium do ing tak żeby mieć w 1 miejscu wszystkie produkty, ale oferta jest inga jest słaba

- w rafi mam przydatne ubezpieczenia za free

- oprocentowanie OKO to porażka, w rafi mam co najmniej 1.8% szafu nie ma ale duż lepiej niż 0.5 czy 0.8 w ingu

- fundusze to byłby plus ale płacenie za wpłatę własnych pieniędzy, naprawdę ? jest 4-5 platform gdzie to jest za free a ing nie może/nie chce dogadać się z towarzystwami

Odpowiedz
0 Lajków
pozawe
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
08-04-2017
Wiadomość 1 z 3 (7 400 wyświetleń)

Re.: dlaczego taka słaba oferta

Mamy szeroką ofertę naszych produktów. Nie sprecyzowałeś nam, czego miałoby dotyczyć ubezpieczenie. U nas faktycznie jest ono dodatkowo płatne (od 2 zł miesięcznie). W kwestii OKO, zakładając te konto, przez pierwsze 4 miesiące oprocentowanie wynosi 2% w skali roku, do kwoty  100 000 zł. Później można korzystać z licznych promocji, dzięki którym oprocentowanie można podwyższyć.

Prowizje uzależnione są od typu funduszu, jakim byłbyś zainteresowany. Napisz nam jaki fundusz miałeś na myśli.


Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (7 362 wyświetleń)

Re.: dlaczego taka słaba oferta


pozawe pisze:

myślałem o przenosinach z raifi premium do ing tak żeby mieć w 1 miejscu wszystkie produkty, ale oferta jest inga jest słaba

- w rafi mam przydatne ubezpieczenia za free

- oprocentowanie OKO to porażka, w rafi mam co najmniej 1.8% szafu nie ma ale duż lepiej niż 0.5 czy 0.8 w ingu

- fundusze to byłby plus ale płacenie za wpłatę własnych pieniędzy, naprawdę ? jest 4-5 platform gdzie to jest za free a ing nie może/nie chce dogadać się z towarzystwami


Jakie masz w "raifi" koszty utrzymania konta oszczędnościowego? Wszystkie przelewy z tego konta masz darmowe? Opłaty inne?

W ING jest OKO z bonusem na lepszych warunkach dla nowych środków. Oferta terminowa, ale często powracająca.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (7 226 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Powiadomienia PUSH - zawartość

Tak, wiem, do działu /dev/null.

Swoją drogą dlaczego nie można zrobić głosowania na funkcje, które zyskałyby poparcie społeczności? Albo, jeszcze lepiej, użytkowników aplikacji? Możecie chyba w aplikac

...

10-06-2026
Re: Wplata BLIK we wplatomatach ING/Planet Cash

Na czacie oraz infolinii dostaję informacje, że transakcja zostaje odrzucana ze względów bezpieczeństwa. Nic więcej. Polecają wpłatę przy użyciu karty, której fizycznie nie mam przy sobie, tylko 400km...

10-06-2026
Re.: Wplata BLIK we wplatomatach ING/Planet Cash

Witam. Czy problem sie rozwiązał?? Mam ten sam problem od kilku dni,odrzuca mi każda próbę wpłaty gotówki blikiem przy różnych wplatomatach.

10-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy