Odpowiedz

Witam,

Proszę o pomoc, mam konto zaledwie od miesiaca i dzisiaj wychodzi dzien prowizji za konto.

Mam problem ponieważ pisze Prowizje prognozowane: 7,00 PLN dlaczego ? Robione były zakupy na kwotę ponad 200zł to nie powinno odciagać ?

Odpowiedz
0 Lajków
rafi69
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
26-11-2016
Wiadomość 1 z 3 (6 020 wyświetleń)

Re.: Prowizja

@rafi69 Prowizje prognozowane jak sama nazwa wskazuje podpowiadają jakie opłaty mogą się dopiero pojawić. Cykl rozliczenioy dla klienta indywidualnego to okres od 29 dnia miesiąca do 28 dnia miesiąca kolejnego. Jeżeli wczoraj zobaczyłeś wspomnianą prowizję w wysokości 7 zł to oznacza, że jeżeli do 28 dnia miesiąca kolejnego nie zaksięgują się transakcje kartą na łączną kwotę minimum 200 zł to pobierzemy z Twojego rachunku 7 zł. Jeżeli spełnisz ten warunek prowizja prognozowana za ten miesiąc po prostu zniknie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (5 931 wyświetleń)

Re.: Prowizja

[ Edytowane ]
 
Odpowiedz
0 Lajków
ciacho123
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
21-12-2015
Wiadomość 3 z 3 (5 796 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Błąd przy zakładaniu celu oszczędnościowego

Przy próbie założenia celu oszczędnościowego, po potwierdzeniu danych, pojawia się komunikat Błąd wczytywania danych Spróbuj ponownie później. Taka sytuacja ma miejsce od dłuższego czasu, zarówno w ba

...

20-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Sytuacja się zmienia, dlatego odgrzebię temat. Jak to wygląda w kwietniu 2024? Na pewno są tutaj osoby, które korzystają.

 

Mam konto na Revolucie w złotówkach i doładowuję je:

- z karty ING (podejrzewam

...

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy