Odpowiedz

Promocje ING

[ Edytowane ]

Witam

Na początek, piszę tutaj bo nie widzę innego dobrego miejsca na tym forum. Na marginesie, otwórzcie na forum dział dotyczący "Promocji w ING" Nie ma gdzie wylać swoich żali.

OK, pytanie podstawowe, jakie egzorcyzmy trzeba odprawić, żeby otrzymać kupon rabatowy na sprzęt Philipsa ? Obserwuje tę "promocję" od pewnego czasu. Jeszcze się nie zdarzyło abym otrzymał kupon rabatowy. W sklepiku Philipsa też bida. Kogo interesuje że towar wyprzedany albo że aktualnie brak kuponów rabatowych. Zakładka w aplikacji o nieistniejącej promocji. Brawo ING. Może to promocja dla pracowników ?

Odpowiedz
0 Lajków
jacobi
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
2
11-09-2016
Wiadomość 1 z 2 (2 365 wyświetleń)

Re: Promocje ING

@jacobi Faktycznie, obecnie pula kodów została wyczerpana Emotikon: Smutny Przekażę Twoją sugestię do odpowiedniego zespołu.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
427
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 329 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Marta6, trzymam kciuki myślałam, że już też jesteście po decyzji. Może dzisiaj rano będzie. Wy to w ogóle czekacie chyba całe wieki.

14-05-2024
Re.: Kredyt hipoteczny

Żadna, szykujcie sie najszybciej na za dwa- trzy tygodnie jeżeli nie będą wymagali dodatkowych dokumentów. Obecnie czas podjęcia decyzji od dnia skompletowania dokumentów N+8 dni roboczych obecnie (in...

14-05-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

14-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy