Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Problem dla obcokrajowców, który łatwo poprawi

Dzień dobry,
mam następna sytuacja, aplikacja mi grozi blokada konta, przez nieaktualny dokument. Po rozmowie na czacie z asystentem okazało się ze mam ważny paszport (jest ważny jeszcze więcej niż 5 lat) ale chodzi o moja karta pobytu czasowego który jest ważna do następnego miesiąca.
 
Ja rozumiem o co chodzi, muszę potwierdzić ze przebywam tutaj legalnie. Ale problem jest w tym, ze bank ING myślę ze istnieje tylko jeden sposób jak to zweryfikować - pokazać nowa karta pobytu czasowego albo blokuje mi konto
 
I tutaj mam propozycja dla osób, który wymyślania taki regule : Panowie, proszę wrócić w rzeczywistość, otrzymanie nowej karty pobytu to nie 15 minut.
 
Jak robiłem swoja ostatnia karta pobyty czasowego, to czekałem na decyzja 8 miesięcy i później 2 miesięcy na wyprodukowanie samej karty i to jest rzeczywistość!
 
Póki obcokrajowca czekają na decyzja w sprawie o karta pobytu jego przebywanie jest LEGALNIE i ZGODNIE Z PRAWEM ! to można łatwo zweryfikować, bo taka osoba muszę mięć pieczątka w paszporcie, co potwierdza ze obcokrajowca czeka na decyzja! Ale problem jest w tym, ze pracownik banku nie moze to jakoś wpisać w system
 
Tak ze bardzo prosto rozwiązanie problemy, pozwolić pracowniku banka weryfikować legalność przebywanie to na podstawie pieczątka w paszporcie i tyle!
 
 
 
Odpowiedz
0 Lajków
plexfex
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
25-05-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 716 wyświetleń)

Re: Problem dla obcokrajowców, który łatwo poprawi

Dziękuję za Twoją wiadomość i sugestię. Przekażę ją do osób, które odpowiadają za dany proces. Na chwilę obecną, taka weryfikacja jest na podstawie karty pobytu. Jeśli coś się zmieni będziemy informować na bieżąco. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
233
45
11-02-2020
Wiadomość 2 z 2 (1 658 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy