Odpowiedz

Re.: Nowe konta w ING

Przydałoby się odświeżenie oferty. I nazw kont
powstało już Future a co dalej np. Direct na Planet dodać wiecej walut i dobre przewalutowania. Mobi też odświeżyć Emotikon: Szczęśliwy kolejny krok do odświeżenia ING karty zaproponowałem to może i konta czas ruszyć i dodać darmowe karty wirtualne nawet z limitem 3 darmowych Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Seebson000
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
2
15-02-2022
Wiadomość 21 z 23 (1 081 wyświetleń)

Re.: Nowe konta w ING

Dziękujemy za sugestie 😊



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
585
125
19-03-2018
Wiadomość 22 z 23 (1 030 wyświetleń)

Re: Re.: Nowe konta w ING


@f0ku5:

Oj są takie banki Emotikon: Mrugający

Pekao - po kursie MC lub Visy, w zależności od tego którą kartę się ma (można obie).

Millennium - bez prowizji do 1000 zł miesięcznie, powyżej tego trzeba kupić pakiet za 9,9 zł na tydzień jeśli nadal chce się mieć bez prowizji.

 

Naprawdę, jeżeli chodzi o ING to temat płatności w walutach obcych (pomijając kartę kredytową) to śmiech na sali.


Millenium od 1 lipca daje nawet 5tys bez prowizji Emotikon: Mrugający Ale zrezygnowano z pakietu za 9.90. Po przekroczeniu 5tys, prowizja 2%.Ale dodał również usługę wielowalutową oraz BLIK na telefon, gdzie pojedynczy przelew może być nawet 5 tys Emotikon: Szczęśliwy A w ING śmieszne 500zł Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Natomiast nie uważam, że ING za granicą to śmiech na sali. ING jest gdzieś w połowie - między najlepszymi i najgorszymi. Jest dużo banków, które mają gorsze warunki - np mBank.


@f0ku5:

Ale ja o tym wszystkim wiem i napisałem przecież wcześniej, że na chwilę obecną przy transakcjach za granicą zarabia na mnie ktoś inny Emotikon: Szczęśliwy

Jak byłem młodszy to sobie porobiłem kont w różnych bankach i teraz staram się to ograniczać. W ING brakuje mi chyba wyłącznie sensownej oferty na płatności w walutach obcych i wiem, że nie zostało mi nic innego, jak czekać... Emotikon: Mrugający


Czekanie nic nie da. Jestem 10 lat w tym banku i raczej to się nie zmieni. ING mający duże zarobki w Polsce (nie krwawi jak np Millenium czy mBank utopione w kredytach frankowych) czy jak PKO BP, który główny balast frankowiczów przejął po Nordei, ma ogromne szanse zawojować na rynku polskim. Ale oni tylko patrzą na zarobek i co im się opłaca. A czasami trzeba wyjść przed szereg, na coś "narzucić" trendy, jak kiedyś to zrobił mBank (lata 90te i początek XXIw, dopóki nie stał się tłustym misiem, czyli jednym z większych banków i zaczął pogarszać ofertę)

Jak dziś pamiętam, gdy wszedł do Polski Apple Pay. Kilka banków w pierwszym dniu już miało na start Apple Pay, bo byli przygotowani. mBank, BNP Paribas, BZWBK (Santander), Alior czy nawet przestarzały informatycznie Pekao.  PKO BP nie zdążył ale szybko też wprowadził. A ING? W pierwszych komunikatach czytaliśmy, że analizują rynek. Później, że wprowadzą za jakiś czas. A później spóźnieni skrócili o parę miesięcy wdrażanie. To jest dopiero śmiech na sali

 

Im dłużej jestem w tym banku, tym bardziej się przekonuje, że lepiej nie będzie. Raczej tylko będą nas bardziej skubać z płatności.

A jeszcze teraz zapalony internet, bo akcja "pranie pieniędzy", gdy sami prali w Europie czy w Polsce....Więc teraz głośno o ING, głośniej o mBank (ten to zawsze gdzieś ma wtopę i to od lat a i tak ludzie milionami korzystają) czy coraz głośniej o Santader (który też coraz częściej robi blokadę klientom).

Ehh....

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
291
48
03-02-2016
Wiadomość 23 z 23 (424 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Eksport wyciągu bankowego do XML dla księgowości

Tak, jest tam wybór XML.

05-10-2024
Re.: Spłata nie swojego kredytu

A mogę zrobić przelew po prostu? Nie na konto z którego jest pobierane?

04-10-2024
Pogląd biletu z ekranu logowania

Nie działa podgląd biletu z ekranu logowania. Po naciśnięciu skrótu wyświetla się błąd "Nie udało się pobrać danych
Błąd pobierania danych"
Żeby pokazać bilet do kontroli trzeba się zalogować do aplikac...

04-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy