Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Nieważny dowód i blokada konta

Mój dowód stracił ważność. 28 marca bank zablokował mi możliwość wykonywania wszelkich transakcji w tym wypłaty z bankomatu . Do czasu odbioru nowego dowodu zostałam bez środków do życia . Stąd moje pytanie ,czy jeśli dostarczę do placówki zaświadczenie o tym ,że wniosek o dowód został złożony w UM to czy będę mogła wypłacić pieniądze w placówce lub w jakiś inny sposób .
Odpowiedz
0 Lajków
Konopacka22
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
29-03-2023
Wiadomość 1 z 2 (2 507 wyświetleń)

Re: Nieważny dowód i blokada konta

[ Edytowane ]

Jeśli w zaświadczeniu, które posiadasz, jest informacja o tym, że złożyłaś wniosek o nowy dowód osobisty, to możesz udać się do naszego oddziału z obsługą kasową. Poprosimy również o dodatkowy dokument - np. prawo jazdy. W oddziale specjalista sprawdzi, czy wypłata na podstawie takiego zaświadczenia i dodatkowego dokumentu, będzie możliwa. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 459 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Witam, 12 kwietnia 2024 wpłaciłem 5tyś do wpłatomatu Planet Casch w Rybniku po chwili wydał kartę i pojawił się komunikat awaria bankomat zablokowany, zgłosiłem na infolinię nr.zgłoszenia;109447/04202

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy