Odpowiedz

Re.: Kwota wolna od zajęcia.

Trzeba pilnować salda rachunku, w innych bankach tez to jest. Ja myślałam, ze jesli zostanie z poprzedniego miesiąca kwota np 500 zł i w danym miesiacu  wejdzie najnizsza to nic mi nie potraca, bo wpływ był z najnizszej , niestety saldo poczatkowe wyszło więcej niz najnizsza i zabrali to co bylo z poprzedniego miesiaca mimo,ze ta kwote już wykorzystałam.

Odpowiedz
0 Lajków
Asia17
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
29-01-2021
Wiadomość 21 z 26 (4 487 wyświetleń)

Re.: Kwota wolna od zajęcia.

Poczatek miesiąca czy okres rozliczeniowy salda na rachunku, bo tu tez jest różnica .Ja mam 29 poczatkowe 28 koncowe w następnym miesiącu i kiedy wypłata wpływa np raz 25 a raz 29 to jest zamieszanie

Odpowiedz
0 Lajków
Asia17
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
29-01-2021
Wiadomość 22 z 26 (4 487 wyświetleń)

Re: Re.: Kwota wolna od zajęcia.

kazdego 1 miesiaca czy okresu rozliczeniowego salda...? zarabiam najnizszą i w danym miesiącu mam jedną wpłatę , tylko na przełomie okresów rozliczeniowych salda

Odpowiedz
0 Lajków
Asia17
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
29-01-2021
Wiadomość 23 z 26 (4 488 wyświetleń)

Re: Re.: Kwota wolna od zajęcia.

@Asia17 Kwota wolna odnawia się z początkiem miesiąca kalendarzowego Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 24 z 26 (4 434 wyświetleń)

Re: Re.: Kwota wolna od zajęcia.

Jak wygląda sytuacja jeśli mam limit kredytowy w rachunku? Mam 10 tys. limitu czyli bank daje mi kredyt 10 tys. zł. Wykorzystuje 6 tys. Wpłacam 2tys. i limit zmiejsza się do 4 tys. (pieniądze pożyczone od banku). Czy ktoś może nakazać wypłacić z tej kwoty np. 1000 zł jako zajęcie komornicze? Do jakiej kwoty bank może wypłacić?

Odpowiedz
0 Lajków
mati694
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
31-03-2022
Wiadomość 25 z 26 (3 252 wyświetleń)

Re: Re.: Kwota wolna od zajęcia.

Nie spłacamy zajęcia egzekucyjnego z przyznanego limitu zadłużenia.
Limit zadłużenia w koncie nie podlega też zajęciom.


Jeśli chciałbyś porozmawiać o szczegółach, najlepiej jak w tej sprawie skontaktujesz się z naszymi specjalistami z zajęć egzekucyjnych.
Będą wtedy mieli podgląd do Twojego konta.
Możesz napisać do nas na czacie przez Moje ING lub skontaktować się telefonicznie: 32 357 00 69. 
Ten dział jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00, w soboty 8:00 - 16:00.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 26 z 26 (3 214 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy