Odpowiedz

Re: Kradzież z konta

Akurat procedury bezpieczeństwa w banku ING to jakiś ponury żart. Wymagają od klientów ostrożności a sami dzwonią z zastrzeżonego numeru żeby podać numer konta na który należy przelać kwotę pozostałą do spłaty na zamykanej karcie. W sumie świetny pomysł na kolejny scam.
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 21 z 22 (2 570 wyświetleń)

Re: Kradzież z konta

[ Edytowane ]
Drodzy Państwo dostałam odpowiedź z banku.

Uwaga jak ktoś stoi to niech usiądzie. Dobrze ze czytając odpowiedź leżałam bo bym sobie na stojąco krzywdę zrobiła.
Bank uznaje mi reklamację i zwraca mi!!! Uwaga!!! 10 zł!

10zl.
Mam prośbę do osób z banku które to czytają przekażcie komuś wyżej że to jest żenada i lepiej nie zwracać wcale niż się kompromitowac.
Z kilku tysięcy 10 zł. Dzięki uloże sobie życie na nowo!
Zacznę od zmiany banku 😘
Odpowiedz
0 Lajków
Kingrz9588
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
0
12-12-2021
Wiadomość 22 z 22 (2 527 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Widzę, że w procesie standardowym, dzisiaj są wydawane decyzje ostateczne dla 18.04. Wydaje mi się, że u nas zmiana nastąpiła albo 19 albo 22, więc liczę na to, że lada moment będzie po sprawie. Nasz ...

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Ja kupuje z rynku wtórnego, mam umowę przedwstępną i rezerwacyjną do jutra. Wniosek o kredyt tylko złożony w ING bo doradca mówił „co złego może sie wydarzyć”, płakać się chce.

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Otrzymasz decyzję ostateczną bez umowy deweloperskiej? My po wstępnej musieliśmy podpisać i dostarczyć akt notarialny.

25-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy